filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:38 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як в'язати виворітні петлі спицями.
Як в'язати виворітні петлі спицями.
oleshkoДата: П`ятниця, 24.05.2013, 14:42 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
В основі будь-якої, пов'язаної спицями речі, причому навіть з самим мудрим візерунком, лежать два види петель - лицьові і виворітні, які можна виконати по-різному, а також накіди і вив'язування петель разом. Кожна рукодільниця починає освоювати ази в'язання саме з таких елементів, перебираючи петельку за петелькою і напрацьовує власний досвід.

Вам знадобиться
- спиці;
- пряжа.

Інструкція

1 Підберіть для в'язання якісні спиці зі спеціальним покриттям - вони добре ковзають і не мають гострих кінців, що запобігає отримання травм. Нитки також виберіть приємних тонів і з рівною структурою, тоді і в'язка буде добре лягати. Чудово, якщо поруч є наставник, який зможе показати процес виконання різних видів петель. Якщо такого поблизу немає, то цілком припустимо скористатися відеороликами з в'язання, в яких кожен елемент розглядається дуже докладно і в різних ракурсах. Також можна спробувати навчитися в'язати і з описів, запропонованим в книгах або в навчальних статтях в інтернеті.
2 Наберіть на спиці 20 петель, витягнете одну спицю і зніміть першу або кромочную петлю, яку необхідно знімати в кожному ряду. Завдяки саме кромочним петлям формуються рівні краї в'язаного полотна. Починайте в'язати виворітними петлями. Для цього перекажіть робочу нитку таким чином, щоб вона розташовувалася перед в'язанням, тобто між вами і зразком.
Якщо ви будете контролювати її правильне розташування, то «невірно» пров'язати виворітну петлю навіть і не вдасться.
3 Введіть робочу спицю в першу петлю, захопіть нитку, яка знаходиться перед роботою, після чого витягніть її. Одночасно, дуже обережно спустіть зі спиці відпрацьовану петельку, через яку тільки що витягли петлю. На робочій спиці тепер буде розташовуватися вив'язати виворітна петля. Повторіть ті самі дії з усіма петлями, які знаходяться на спиці, в результаті чого весь ряд буде пров'язаний виворітними петлями. Пров'яжіть зворотний бік по малюнку, тобто лицьовими петлями. Наступний ряд знову виконайте виворітними.
4 Якщо ж після першого ряду кожний наступний в'язати тільки виворітними петлями, в цьому випадку будуть утворюватися вже виворітні схрещені петлі. Виконувати їх буде трохи складніше, проте все одно дотримуйтесь той же порядок вив'язування виворітної петлі. Складність полягає в тому, що тепер петлі «дивляться» таким чином, що їх набагато легше пров'язати лицьовими, так як вони трохи загорнуті. Тому обов'язково стежте за положенням нитки перед роботою і тоді без праці зможете вив'язати виворітні петлі. Такий вид в'язки, в якому у всіх рядах всі петлі виворітні, називається хусткової.

Корисні поради
Після кожного ряду струсніть кисті рук, так як вив'язування виворітних петель на перших порах призведе до напруження м'язів.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як в'язати виворітні петлі спицями.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: