filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:38 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як намалювати Губку Боба олівцем.
Як намалювати Губку Боба олівцем.
oleshkoДата: П`ятниця, 24.05.2013, 14:43 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Губка Боб є головним героєм популярного однойменного дитячого мультсеріалу. Цей персонаж американського мультфільму живе під водою і є жовтою губкою, за формою нагадує квадрат.

Вам знадобиться
- олівець;
- ластик;
- аркуш паперу.

Інструкція

1 Намалюйте голову цього забавного персонажа. За формою вона схожа на квадрат. Вам потрібно зобразити цю фігуру хвилястою лінією. Додайте Губці Бобу ніс і очі. Ніс героя має кілька відстовбурчену догори форму. Щоб намалювати очі, спочатку зобразите дві невеликі фігури напівкруглої форми, а потім додайте всередині них по одному півколу, які будуть зіницями. Очам Губки Боба не вистачає лише війок. Зобразіть їх у вигляді коротких прямих ліній, що йдуть вгору від очей.
2 Додайте особі Губки Боба емоцій. Це життєрадісний, веселий, пустотливий і безжурний персонаж, який майже весь час посміхається. Тому розтягніть рот мультиплікаційного героя в широкій посмішці. Два верхніх зуба Губки Боба виступають вперед.
Намалюйте їх у вигляді двох прямокутників. Крім того, намалюйте щоки і веснянки.
3 Зробіть голову персонажа пористої, адже він губка. Цього ефекту можна домогтися, намалювавши кілька отворів різної форми в різних місцях. Постарайтеся зробити нерівні краї окружностей, тоді малюнок буде виглядати цікавіше.
4 Переходьте до тулуба героя мультсеріалу. Намалюйте комірець і галстук, сорочку і штани з поясом. Губка Боб носить короткі штанці, тому його ноги видно дуже добре. Намалюйте їх, зобразивши і черевички зі шнурками, і шкарпетки. Домалюйте руки і короткі рукави сорочки.
5 Додайте вашому малюнку фон. Так як Губка Боб живе, працює, заводить друзів, веселиться і дуріє на дні океану, фоном може бути картина підводного світу. Намалюйте пісок, морські водорості, пропливають повз медуз і корали. Крім того, ви можете намалювати цього смішного і пустотливого героя на тлі його будинку, який нагадує ананас. Забавні деталі підкреслять загальний невимушене настрій вашого малюнка і додадуть йому повноти.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як намалювати Губку Боба олівцем.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: