filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:38 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як забути дівчину.
Як забути дівчину.
oleshkoДата: П`ятниця, 24.05.2013, 14:45 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
озставання з коханою дівчиною може стати великим ударом навіть для сильних чоловіків. Можна пережити цей непростий час з меншими переживаннями, якщо дотримувати деякі поради і рекомендації.

Інструкція

1 Позбавтеся від її подарунків і фотографій, які знаходяться в зоні постійної видимості. Приберіть їх з чільних місць, щоб спогади не терзали вас, коли на них падає погляд. Видаліть з телефону її номер, щоб не було спокуси подзвонити. Змиріться з тим, що ви вже не разом, і прийміть це.
2 Відверніться від поганих думок. Якщо у вас є можливість, поїдьте в інше місто і повеселитесь. Нове місце, нові знайомі і враження допоможуть витіснити її з голови. Якщо немає можливості виїхати подорожувати, просто сходіть в клуб з друзями.
3 Насолоджуйтесь отриманої свободою. Після розлуки у вас з'явилося багато часу: витратьте його на своє хобі та захоплення. Займайтеся улюбленими справами, щоб відволіктися від поганих думок.
4 Чи не харчуйте надію на возз'єднання, не піддавайтеся на її повідомлення і дружні дзвінки.
Поставте її в чорний список в телефоні та в інших місцях вашого спілкування, уникайте зустрічі з нею.
5 Чи не погоджуйтеся на пропозицію залишитися просто друзями. Таким чином вона хоче залишити вас поруч із собою в якості запасного варіанту, а в цей час буде зустрічатися з іншими. Перебуваючи постійно в її суспільстві, продовжуючи спілкуватися і ревнуючи до нового хлопцю, ви не зможете забути її і почати жити далі. Вона, сприймаючи вас як одного, буде мимоволі зачіпати ваші почуття і заважати жити своїм життям.
6 Згадуйте не тільки гарне, але і погане. Відносини рідко бувають безхмарними: згадайте проблеми і неприємні моменти. Після розриву не ідеалізуйте її образ, адже у неї були недоліки. Зосередьтеся на мінусах, і вам буде простіше відпустити думки про неї.
7 Познайомтеся з іншими дівчатами, фліртуйте, розширте коло спілкування. Оточіть себе увагою, знову відчуйте себе улюбленим і потрібним. Не думайте, що ви втратили, а зосередьтеся на тому, що можете отримати. Переверніть сторінку і почніть жити з нового аркуша.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як забути дівчину.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: