filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:37 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як краще підтягуватися.
Як краще підтягуватися.
oleshkoДата: П`ятниця, 28.06.2013, 18:31 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Підтягування на поперечині або турніку вважаються найбільш ефективними вправами для розвитку м'язів. Широка спина, розвинені грудні м'язи і біцепси роблять чоловічу фігуру більш привабливою для протилежної статі. Усього за кілька місяців систематичних тренувань можна досягти приголомшливих результатів.

Вам знадобиться
Перекладина.

Інструкція

1 Підтягування - вельми різноманітне вправу. Залежно від ширини постановки рук, від виду хвата і того, підтягуєтеся ви за голову або до грудей, включаються різні групи м'язів-від спини до рук. Традиційний варіант підтягування - середнім прямим хватом. Акцент на м'язи спини, біцепси і передпліччя. Візьміться за турнік хватом, рівним ширині ваших плечей, і Зависни, схрестивши ноги і злегка прогнувши спину. Підтягніться, при цьому зводите лопатки разом і намагайтеся торкнутися поперечини верхи грудей. У нижній точці повністю випрямляйте руки, так краще розтягуються м'язи спини.
2 Самий корисний, але досить складний варіант підтягувань - широким хватом до грудей. Рідко можна побачити людину, яка підтягується даними способом правильно.
Візьміться за перекладину таким хватом, щоб він був приблизно рівний хвату при жимі лежачи зі штангою. Обхопіть турнік великими пальцями зверху, тим самим ви краще розтягнеться найширші спинні м'язи. Постарайтеся не напружувати біцепси, зведіть лопатки разом і підтягуйтеся, торкніться грудними м'язами перекладини. Дивіться строго вгору і прогинайте спину.
3 Наступний варіант набагато легше попередніх - підтягування зі зворотним середнім хватом. Основний акцент на біцепси і найширші м'язи спини. Хват повинен бути рівним ширині плечей, долоні поверніть на себе. Ноги схрещені і злегка зігнуті, спина вигнута. На самому початку руху зосередьте свою увагу на відведення плечей назад і вниз.
4 Популярний , але вельми травмонебезпечний вид підтягувань - широким хватом за голову. При необережному виконанні даної вправи, а також при поганій рухливості суглобів плечей такі підтягування можуть призвести до досить серйозних травм. Зробіть широкий хват (як при жимі лежачи зі штангою) і підтягніться, не прогинаючись у спині. Ноги випрямити і тримайте їх на одній лінії з корпусом. Лікті направлені строго вниз, а не назад.В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як краще підтягуватися.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: