filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:39 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як розвивати пам'ять.
Як розвивати пам'ять.
oleshkoДата: П`ятниця, 28.06.2013, 18:32 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Пам'ять - це один з видів розумової діяльності людини, спрямований на збереження і наступне відтворення інформації. Психологи підрозділяють пам'ять на оперативну (отримана інформація тримається в свідомості не довше декількох секунд, наприклад, новий номер телефону, який потрібно набрати, а потім можна забути) і довготривалу. Для розвитку довгострокової пам'яті існують спеціальні вправи.

Інструкція

1 Використовуйте всі три функції пам'яті при запам'ятовуванні нової інформації. Наприклад, якщо ви вчите іноземні слова, спробуйте одночасно читати їх, переписувати і проговорювати вголос. Так будуть задіяні моторна, зорова і слухова пам'ять, їх комбінація дає найкращий результат по збереженню інформації у свідомості на довгостроковий період.
2 Повторюйте всю інформацію, яку ви засвоюєте. Використовуйте найпростіші вправи для тренування пам'яті. Щоранку, прокинувшись, промовляйте по десять іноземних слів, вважайте від ста до одиниці у зворотному порядку або згадуйте імена героїв останньої прочитаної вами книги (переглянутого фільму). Вивчайте вірші, читайте їх вголос, намагаючись запам'ятати для початку хоча б перші рядки віршів.
3 Задійте асоціативне мислення. При запам'ятовуванні нових слів, цифр, фактів подумки малюйте в голові образи, пов'язані з цими речами або предметами.
В крайньому випадку робіть собі невеликі шпаргалки, на яких будуть не слова, а малюнки. Дивлячись на них, постарайтеся пригадати, з чим пов'язаний саме цей образ, за ??яких обставин ви його намалювали, про що думали в той момент.
4 Записуйте нову інформацію, прочитуйте її кілька разів, а потім спробуйте уявити собі цей запис, аж до того, які слова на якій сходинці розташовуються. Візьміть щоденник і впишіть в нього всі необхідні справи на найближчі дні. Протягом дня перечитуйте цей список, а ввечері проговорите його вголос, не підглядаючи в записну книжку. Або напишіть на листку список необхідних продуктів, збираючись в магазин, а прийшовши за покупками, спробуйте пригадати всі пункти зі списку.
5 Розвивайте пам'ять за допомогою правильного харчування. Корисними для поліпшення розумових процесів вважаються продукти з вмістом омега-3-жирних кислот. Це лляне масло, форель і сьомга, волоські горіхи, конопляна крупа. Також нейрофізіологи радять урізноманітнити раціон за допомогою шпинату, топінамбура, розмарину, шавлії. Каву краще замінити на чай.

Джерела

Продукти для поліпшення пам'яті
Вправи на розвиток пам'яті


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як розвивати пам'ять.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: