filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:40 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як в excel зробити суму.
Як в excel зробити суму.
oleshkoДата: П`ятниця, 28.06.2013, 18:33 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Найчастіше при обробці даних в електронних таблицях потрібна операція розрахунку суми в будь колонці, рядку або виділеній групі осередків. Для цих операцій в табличному редакторі Microsoft Office Excel призначена функція, названа «автосуммірованіем». Крім простого складання значень цієї операції можна задавати і більш складні умови.

Вам знадобиться
Табличний редактор Microsoft Office Excel.

Інструкція

1 Для простого підсумовування даних в будь колонці таблиці клікніть по комірці, розташованої під останнім рядком цієї колонки. Потім перейдіть на вкладку «Формули» в меню табличного редактора і клацніть по напису «Автосума» в групі команд «Бібліотека функцій». Excel помістить потрібну функцію в виділену клітинку, включить в ній режим редагування формули і спробує самостійно визначити діапазон підсумовування. Переконайтеся, що він не помилився - перевірте, правильність вказівки першої та останньої комірок, а при необхідності внесіть зміни. Така необхідність може виникнути, наприклад, якщо в сумовною колонці є незаповнені рядки - Excel не може «перестрибнути» через них самостійно. Якщо ж область підсумовування вказана правильно, натисніть Enter - редактор вважатиме і відобразить суму.
2 При підсумовуванні значень рядка все описане вище треба проробити з осередком, розташованої правіше останньої колонки сумміруемих діапазону.
3 Якщо необхідно скласти всі значення деякої області таблиці, що включає як рядки, так і стовпці, спочатку встановіть курсор введення в ту клітинку, де треба відобразити результат.
Клацніть по тій же самій написи «Автосума» на вкладці «Формули», а потім мишкою виділіть потрібну область таблиці. Це найпростіший спосіб вказати діапазон, але можна зробити це і вручну, набравши спочатку адресу лівої верхньої комірки діапазону, потім поставивши двокрапка і додавши адресу нижньої правої комірки. Так чи інакше, вказавши координати сумовною області, натисніть Enter - результат буде розрахований і відображений редактором.
4 Excel дозволяє використовувати і складніші варіанти цієї операції - наприклад, ви можете задати умову, за якою програма буде відбирати для підсумовування осередку з зазначеного діапазону. Щоб зробити це, виберіть комірку для виведення результату і в групі команд «Бібліотека функцій» вкладки «Формули» розкрийте список, що випадає «Математичні» - це середня кнопка в правій колонці значків. Виберіть у списку функцію «СУММЕСЛІ» і Excel відкриє форму для введення її параметрів.
5 Клікніть поле «Діапазон», а потім мишкою виділіть область пошуку сумміруемих осередків. У полі критерій вкажіть умову, якій повинні задовольняти відбираються осередку - наприклад, для підсумовування тільки позитивних значень введіть>0.
6 Натисніть Enter, і операція підсумовування по умові буде виконана.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як в excel зробити суму.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: