filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Четвер, 20.09.2018, 19:40 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як бути ввічливим при суперечці.
Як бути ввічливим при суперечці.
oleshkoДата: П`ятниця, 28.06.2013, 18:36 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Людині часто доводиться висловлювати свою думку з якого-небудь питання, вступати в дискусії, обговорюючи ту чи іншу проблему, заперечувати і доводити свою правоту. Іншими словами, сперечатися з іншими людьми. На жаль, далеко не всі вміють поводитися при суперечці ввічливо і культурно. Дуже часто справа доходить до загострення ситуації, грубощів, переходу на особистості. В результаті - сварка, зіпсований настрій, репутація нечемного, нестриманого людини.

Інструкція

1 Перш за все кожному учаснику спору треба твердо усвідомити і запам'ятати: будь-яка людина, навіть самий розумний і освічений, може помилитися. Тому не вважайте свою думку єдино правильним, що не підлягає обговоренню, не нав'язуйте його іншим. Навіть якщо обговорюється питання, в якому ви дуже добре розбираєтеся. І професіонали зі світовим ім'ям, траплялося, допускали помилки.
2 Пам'ятайте : вихований, чемний людина завжди переконує інших людей у ??своїй правоті аргументами, а не брутальністю. Тому утримайтеся від зневажливої ??реакції на слова опонента типу «Яка дурість!» Або «Нісенітниця собача!», Навіть якщо його слова були, м'яко кажучи, не найрозумнішими. Уважно вислухайте, не перебиваючи, а потім спокійно і ввічливо висловіть свою точку зору. Якщо ви вважаєте, що співрозмовник був неправий, чітко і ясно вкажіть, у чому саме він помилявся, де слабка ланка його міркувань.
3 Прослідкуйте за своєю мімікою, жестами. Вихована людина, слухаючи співрозмовника, не буде корчити зневажливі гримаси, морщитися, ніби від зубного болю, і навіть просто демонстративно відволікатися, всім своїм виглядом показуючи, що чужі слова для нього - пустий звук. Так, цілком можливо, що ваш опонент говорить відверті дурниці або самовпевнено взявся міркувати про те, в чому слабо розбирається. Це не робить йому честі. Але ви повинні в будь-якому випадку поводитись гідно.
4 Навіть якщо співрозмовник вас дратує, говоріть з ним спокійним і ввічливим тоном, ні в якому разі не опускайтеся до уїдливих підколів, рад повернутися в школу і т.д. Зрозуміло, жоден поважаючий себе людина не дозволить зневажливо відгукуватися про расової, національної чи релігійної приналежності опонента. Це абсолютно неприпустимо.
5 Якщо ви самі бачите і відчуваєте, що опонент непохитно стоїть на своїх позиціях, навряд чи варто продовжувати суперечку. Навіщо вам витрачати час і сили на завідомо безнадійну роботу? Постарайтеся під яким-небудь слушним приводом припинити розмову, наприклад, пославшись на зайнятість, невідкладна справа. В крайньому випадку, завжди можна сказати, теж чемно і спокійно: «Що ж, нехай кожен залишиться при своїй думці».


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як бути ввічливим при суперечці.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: