filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:39 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як зробити різкий знімок.
Як зробити різкий знімок.
oleshkoДата: Четвер, 21.03.2013, 16:28 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Фотографію, не відрізняється різкістю, можна виправити, застосувавши інструменти програми Photoshop. Для корекції підійдуть фільтри групи Sharpen, обробка каналу яскравості зображення і фільтр High Pass.

Вам знадобиться
- програма Photoshop;
- фотографія.

Інструкція

1 Завантажте призначений для корекції знімок в Photoshop і, скориставшись поєднанням Ctrl + J, створіть дублікат шару з фотографією. Фільтри групи Sharpen можуть бути застосовані тільки до шару з зображенням. Обробка з їх допомогою копії картинки дозволить вам налаштувати ступінь корекції вже після зміни фотографії.
2 Для збільшення різкості знімка підійде фільтр Unsharp Mask. Опція для відкриття вікна його налаштувань знаходиться в групі Sharpen меню Filter. Якщо вам потрібна роздільне регулювання параметрів різкості для тіней і освітлених ділянок, скористайтеся фільтром Smart Sharpen, включивши опцію Advanced в налаштуваннях. Smart Sharpen відкривається опцією, розташованої в тій же групі, що і Unsharp Mask.
3 Фільтри , що збільшують різкість зображення, можна застосовувати не тільки до шарів документа, але і до окремих каналів. Один з ефективних способів обробки знімків полягає в корекції різкості в каналі яскравості. Щоб застосувати цей метод, опцією Lab групи Mode меню Image змініть колірний режим знімка з RGB на Lab.
4 При допомогою опції Channels меню Window розгорніть палітру Channels і застосуєте до каналу Lightness фільтр Unsharp Mask.
Клікнувши по каналу Lab, ви зможете побачити результат корекції в кольоровому варіанті.
5 Для корекції різкості фільтром High Pass вам буде потрібно створити копію вихідного шару і накласти її на фонове зображення в режимі Overlay. Поміняти режим змішування шарів можна і після застосування фільтра, але якщо зробити це заздалегідь, ви зможете оцінити результат роботи фільтру в процесі його налаштування.
6 Щоб навколо об'єктів на знімку не з'явилися кольорові ореоли, застосуєте до копії фотографії опцію Desaturate групи Adjustments меню Image. Опцією High Pass групи Other меню Filter відкрийте вікно налаштувань і відрегулюйте радіус фільтра.
7 Ви можете зменшити величину корекції знімка. Для того щоб виконати це з усім зображенням, поміняйте величину параметра Opacity для відредагованого шару. Якщо прибрати зайву різкість потрібно тільки з певних ділянок зображення, додайте до обробленої зображенні маску, клікнувши по кнопці Add layer mask. Зробіть колір 000000 основним і, працюючи інструментом Brush по масці, зафарбуйте зайво різкі фрагменти.
8 Якщо ви збираєтеся зберігати фото, відредаговане у Lab, в файл jpg, застосуєте опцію RGB групи Mode меню Image. Це допоможе повернути зображення в колірний режим, який підтримується форматом jpg. Для збереження знімка застосуєте опцію Save As меню File.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як зробити різкий знімок.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: