filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Четвер, 18.10.2018, 12:34 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як в Фотошопі зробити ікла.
Як в Фотошопі зробити ікла.
oleshkoДата: П`ятниця, 28.06.2013, 18:38 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Професійні редактори растрової графіки, такі як Adobe Photoshop, надають сьогодні найпотужніші засоби для зміни фотографій. Створювані ефекти виходять за рамки звичної реальності. Наприклад, в фотошопі можна зробити ікла, представивши персонажа фотографічної композиції в образі вампіра.

Вам знадобиться
- Adobe Photoshop;
- файл з фотографією для обробки.

Інструкція

1 Відкрийте фотографію, на якій потрібно зробити ікла, в Adobe Photoshop. Виберіть "Open ..." в розділі File головного меню або здійсните спільне натискання клавіш Ctrl + O. Вкажіть файл в діалозі. Натисніть «Відкрити».
2 Виберіть один із зубів, на основі якого буде сформовано ікло. Активуйте інструмент Zoom Tool. Встановіть зручний для роботи масштаб перегляду даного фрагмента зображення.
3 Створіть область виділення навколо зуба. Це зручно робити за допомогою Magnetic Lasso Tool або Polygonal Lasso Tool. Якщо необхідно, відкоригуйте виділення в режимі швидкої маски або за допомогою пунктів розділу Modify меню Select.
4 Скопіюйте зображення зуба на новий шар (паралельно з його створенням). Послідовно виберіть пункти меню Edit, Copy і Edit, Paste. Можна також скористатися комбінаціями клавіш Ctrl + C і Ctrl + V.
5 Активуйте режим деформації зображення.
Натисніть клавіші Ctrl + Shift + D або скористайтеся пунктом Reselect меню Selection, щоб відновити попередню область виділення. Послідовно виберіть пункти Edit, Transform і Warp головного меню. Навколо зображення зуба з'явиться сітка.
6 Зробіть ікло з зуба. Переміщайте вузли сітки для досягнення потрібної форми. Після закінчення перетворення двічі кликніть мишею в центр сітки або виберіть будь-який інструмент на панелі і натисніть Apply в діалозі запиту.
7 Здійсніть спряження зображень трансформованого і вихідного зубів, що знаходяться в різних шарах. Активуйте інструмент Eraser Tool. Клікнувши по елементу управління Brush у верхній панелі, виберіть кисть підходящого типу, діаметра і жорсткості. Параметр Opacity установите в значення 10-20%. Обробляйте інструментом Eraser Tool крайові області зображення верхнього шару до тих пір, поки між ним і фоновим зображенням не зникнуть видимі межі.
8 Оцініть результат роботи. Перегляньте композицію в різних масштабах. Переконайтеся у відсутності помилок. Проведіть дії, описані в кроках 2-7 для додавання потрібної кількості іклів.
9 Збережіть змінене зображення. Натисніть Shift + Ctrl + S або клікніть по пункту "Save As ..." в меню File. У діалозі виберіть формат і ім'я файлу. Натисніть кнопку «Зберегти».


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як в Фотошопі зробити ікла.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: