filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Четвер, 18.10.2018, 12:31 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як заправляти струменеві принтери.
Як заправляти струменеві принтери.
oleshkoДата: П`ятниця, 12.07.2013, 23:14 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Струменевий принтер - необхідна техніка майже в кожному будинку і офісі, і час від часу в ньому потрібно перезаправлять картриджі. Заправка в сервісному центрі коштує грошей, тому багато людей вважають за краще заправляти картриджі самостійно, але не завжди вміють це робити. У різних принтерах спосіб заправки картріджів розрізняється, але, тим не менш, є спільні правила.

Вам знадобиться
картридж, шприц, чорнило

Інструкція

1
Принтери Epson

У принтерів Epson картриджі мають дуже просту будову, тому, щоб перезаправити їх, вам не потрібно змінювати друкуючу головку і виконувати подібні складні дії. Дістаньте картридж і заклейте його виходить отвір скотчем або пластиром. Візьміть шприц з голкою і відкачати з дна картриджа залишки чорнила. Отвір, через яке ви відкачували чорнило, потрібно заклеїти.

Якщо картридж виймається більш ніж на хвилину, вставте на його місце запасний; інакше друкуюча головка засохне, і вам доведеться купувати новий принтер.

2
Принтери HP

У принтерах HP складніше зіпсувати принтер невірним застосуванням картриджа через іншого його будови. Кольорові картриджі таких принтерів аналогічні картриджам принтерів Epson. Щоб їх заправити, зніміть верхню кришку і залийте шприцом чорнило трьох кольорів в три відповідні отвори. Залишайте відкритим тільки те отвір, з яким працюєте в даний момент. Решта заклейте скотчем. Після закінчення заправки видаліть весь скотч і приклейте назад верхню кришку, а потім вставте картридж назад в принтер.

Чорні картриджі HP заправляти складніше. Заклейте скотчем або пластиром всі вентиляційні отвори на картриджі, а потім вручну просвердлите збоку отвір для заправки. Вставте в нього шприц з чорнилом і заповніть картридж, після чого герметично закрийте або заклейте заправний отвір. Звільніть вентиляційні отвори, а після цього скиньте зайвий тиск з картриджа за допомогою закачування повітря через верхнє технологічний отвір, щоб витекли зайві чорнило.

3
Принтери Canon

Картриджі для принтерів Canon заправляються простіше всіх інших моделей . Заправка картриджа типу BC-20 здійснюється через вентиляційний отвір, що знаходиться збоку картриджа. Введіть в нього голку шприца і залийте чорнило. Заклеювати отвір не потрібно. Картриджі типу BC-21 заправляються інакше: спочатку заклейте вихідні отвори для чорнила, а потім, як у випадку принтерів Epson, зніміть верхню кришку, щоб звільнити отвори для заправки. За допомогою шприца наповніть кожен отвір чорнилом відповідного кольору.

Прикріпіть кришку назад і встановіть картридж в принтер. Крім того, ви можете просто вбирати чорнила в мембрану в нижній частині картриджа, але цей спосіб досить неаккуратен: зайві чорнила можуть просочуватися назовні.

Корисні поради
Переконайтеся перед заправкою, що на картриджі немає фізичних пошкоджень і тріщин, і що картридж не є засохлим після тривалого невикористання. Заправляйте чорнило в картридж максимально повільно - це запобіжить утворенню бульбашок повітря.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як заправляти струменеві принтери.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: