filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:04 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як усунути скрип торпеди
Як усунути скрип торпеди
oleshkoДата: Четвер, 21.03.2013, 16:29 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Грамотно організоване місце водія - це умова комфортної й безпечної їзди. Іноді, особливо при тривалій експлуатації автомобіля, панель, на якій розміщені прилади контролю, починає скрипіти. Цей звук стомлює водія і заважає зосередитися на дорозі.

Вам знадобиться
- набір викруток;
- чиста ганчір'я
- клей;
- прокладки.

Інструкція

1 Проведіть демонтаж торпеди. Для цього спочатку від'єднайте дроти електроживлення, попередньо позначивши їх або замалювати положення роз'ємів. При необхідності вийміть попільничку і ящик для дрібних речей, від'єднайте вимикач аварійної сигналізації. Для зручності використовуйте при демонтажі довгу тонку викрутку.
2 Від'єднайте також магнітолу і бортовий комп'ютер (при їх наявності), а також грати вентиляції. Відключіть дроти освітлювальної лампи.
3 При допомогою викрутки відкрутіть гвинти, що утримують облицювання панелі. Зазвичай такий кріплення мається як з боку водія, так і з боку пасажирського сидіння. У деяких випадках знадобиться мініатюрна викрутка, що дозволяє вигвинтити кріплення, розташоване під кутом до поверхні.
4 Після видалення кріплення потягніть панель на себе і зніміть її зі свого місця. Дотримуйтесь при демонтажі обережність, щоб не пошкодити розташовані на панелі обмежувачі. Вийміть демонтований торпеду з салону.
5 Місця , в яких пластикова панель стикається зі всіма деталями конструкції салону, ретельно очистіть від забруднень, протріть чистою ганчіркою і промажте водостійким клеєм. В якості альтернативи клею використовуйте спеціальні прокладки у вигляді «липучок», придбати які можна в спеціалізованому автомагазині.
6 Після висихання першого шару клею повторіть процедуру і встановіть панель на місце. Притисніть торпеду, надійно прикрутивши її саморізами. Встановіть всі зняті раніше елементи конструкції, що входять в панель. Підключіть дроти освітлювальних приладів і електроживлення, керуючись заздалегідь складеною схемою підключення.
7 При монтажі приділіть особливу увагу точності в установці панелі на місце. Як правило, після проведення подібної профілактики неприємний скрип зникає.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як усунути скрип торпеди
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: