filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:38 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як порахувати транспортні витрати.
Як порахувати транспортні витрати.
oleshkoДата: Четвер, 21.03.2013, 16:29 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
За отриманий прибуток підприємство сплачує податок. Транспортні витрати віднімаються з суми податку, тому, щоб не залишитися в збитку, всі витрати повинні бути ретельно розраховані і документально зафіксовані.

Вам знадобиться
- документи, що підтверджують транспортні витрати.

Інструкція

1 У відповідності з Податковим кодексом РФ, всі підприємства мають можливість самостійно вирішувати, яким чином враховувати транспортні витрати. Існують три варіанти. Перший - віднести витрати до непрямих витрат і зробити списання всієї суми за один раз, другий варіант - включити витрати у вартість товару, і третій варіант - вважати витрати прямими і списувати їх з прибутку.
2 Прямі транспортні витрати, пов'язані з наявністю залишків на складі нереалізованих товарів, визначайте згідно середнім відсотком і переводите залишок по видатках на наступний податковий розрахунковий період. Для цього визначте суму прямих витрат на початок розрахункового періоду, відніміть її від витрат на кінець розрахункового періоду.
3 Списання ви можете зробити тільки в тому випадку, якщо підтвердите транспортні витрати документально.
Якщо вартість транспортних послуг включена у вартість товару, окремим рядком додатково вказуйте транспортні витрати.
4 Зберігайте всі дорожні листи уніфікованої форми № 4-П та № 4-С, до кожного приколюйте чеки, що підтверджують витрати на паливно-мастильні матеріали. В кінці розрахункового періоду складіть всі витрати, приплюсуйте витрати на транспорт, оформлений договором на надання послуг. Отриманий результат відніміть від прибутку підприємства.
5 Якщо ви відразу не надасте в територіальний орган Федеральної податкової служби підтверджуючі документи ваших витрат, вам нарахують ПДВ по загальній базі без урахування витрат. У подальшому вам доведеться оформляти повернення переплачених сум або переносити їх на наступний податковий розрахунковий період.
6 При втраті документів, що підтверджують транспортні витрати, довести їх ви не зможете, тому податок буде нарахований на всю суму без обліку прибутку та витрат підприємства.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як порахувати транспортні витрати.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: