filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:04 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як на сервер додати музику.
Як на сервер додати музику.
oleshkoДата: Четвер, 21.03.2013, 16:30 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Counter Strike 1.6 - один з найпопулярніших мережевих шутерів, що дозволяє з легкістю створювати рядовому гравцеві свій власний сервер. Відмінною особливістю також є і можливість змінювати створений сервер в різних варіаціях, зокрема впроваджуючи в нього музику замість стандартної. Зробити це досить просто, і з цим завданням впорається навіть новачок.

Вам знадобиться
- Fly Studio 8.

Інструкція

1
Щоб встановити звуковий файл в Counter-Strike 1.6 для початку скачайте, або конвертує за допомогою спеціалізованих програм ту версію звуку, яка має розширення WAV. Також переконайтеся в тому, що в папці з грою є файли. Cfg, а саме userconfig.cfg. Будьте уважні, схожих за назвою файлів конфігурацій буває величезна кількість, але вам необхідний саме userconfig. Перемістіть його в папку cstrike. Потім перейменуйте скачаний (або сконвертувати) звуковий файл на voice_input. Тепер при натисканні на кнопку, що відповідає за включення мікрофона (зазвичай це клавіша K на англійській розкладці), на сервері буде відтворюватися ваша музика.
2 Для створення будь-якого звукового файлу, призначеного для CS, відкрийте програму Fly Studio 8.
У верхній частині знайдіть кнопку із зображенням ножиць. Відкриється вікно з 2 рядами кнопок. Вибрати найпершу з нижнього, а в ній натисніть на Load Sample, потім виділіть потрібну музику чи звук. Після того, як файл завантажиться, наведіть курсор миші на графічну таблицю звуку і виділите потрібні вам фрагменти. Вони повинні виділятися червоним кольором. Потім натисніть третю кнопку зліва, на якій зображені ножиці і виберіть Cut. Натисніть на кнопку праворуч - зберегти, виберіть на свій погляд де зберегти і під яким ім'ям. Нижче є смужка з написом Microsoft wave file (* wav), в цьому полі виберіть - Microsoft compressed wave file (* wav).
3 Також існує можливість відтворення музики для гравців при з'єднанні з сервером. Для цього скачайте плагін за наступним посиланням http://makeserver.ru/engine/download.php?id=62. Файл loadingsound.amxx скопіюйте в \ addons \ amxmodx \ plugins \. Папку sound перемістіть в Valve \ cstrike. Для установки власної музики перейдіть в папку vox і замініть стандартний звуковий файл на свій власний (перейменований в loading і сконвертувати в wav-формат). Після цього перезапустіть сервер для того, щоб зміни вступили в силу.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як на сервер додати музику.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: