filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:39 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як повернути дружину після розлучення.
Як повернути дружину після розлучення.
oleshkoДата: Четвер, 21.03.2013, 16:34 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Розлучення - важке випробування для двох людей, які колись кохали один одного. Життя після нього не завжди стає легше, особливо якщо чоловік розуміє, що не хоче відпускати свою дружину.

Інструкція

1 Прийміть тверде рішення. Після розлучення люди відчувають себе спустошеними, і лише тому нерідко прагнуть повернути колишні стосунки. Гарненько подумайте, чи потрібні вам стосунки з жінкою, які розбилися і дійшли до шлюборозлучного процесу. Тільки після твердого рішення приступайте до дій.
2 Проаналізуйте ситуацію, що призвела до розлучення. Згадайте ваше спільне життя, в якій було чимало помилок. Подумайте над тим, що ж довело вас до розлучення. Не шукайте останню краплю, порийтесь глибше і зрозумійте причини невдоволення один одним.
3 Налагодьте контакт з колишньою дружиною. Почніть спілкування, бажано робити це поступово, не звалюючись на голову колишній дружині. Не будьте наполегливі, просто нагадуйте про своє існування, наштовхує на розмови про прекрасних моментах спільного життя. Підтримуйте її в будь-якій ситуації, допомагайте, якщо це потрібно.
Час змінює відносини людей, і, можливо, ваша дружина зрозуміє, що зробила помилку.
4 Виправте минулі промахи. Точно знаючи, що дратувало в вас дружину, позбавляйтеся від цього. Від будь-якої звички можна відмовитися, яку рису характеру, якщо не виправити, то хоча б згладити. Бачачи великі зміни, ваша дружина оцінить це.
5 Визнайте свою провину. Ні в якому разі не перекидати провину за розлучення на дружину. Навпаки, краще перебільшити в цьому свою частку, але не відмовлятися від визнання участі в краху шлюбу.

Зверніть увагу
Важка затяжна депресія після розлучення може призвести до абсолютно різним думкам. І якщо саме такий стан привело вас до бажання повернути дружину, варто звернутися до психолога, а не до неї. Адже спочатку вам потрібно впоратися зі своїми почуттями та емоціями, і тільки після цього приймати серйозні рішення в життя.

Корисні поради
Не кидайтеся в ноги до дружини відразу ж після розлучення, дайте їй і собі час прийти в себе, переосмислити те, що відбувається. Ви самі зрозумієте, коли прийде відповідний час для відкриття своїх почуттів і бажання знову з'єднатися.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як повернути дружину після розлучення.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: