filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:38 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як увійти як адмін.
Як увійти як адмін.
oleshkoДата: Четвер, 21.03.2013, 16:43 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
На екрані привітання Windows, що надається користувачеві в якості інтерфейсу входу в систему в режимі нормального завантаження, не відображається елемент, відповідний облікового запису адміністратора. Зазвичай він і не потрібний, оскільки для вирішення більшості завдань вистачає обмежених прав. Однак іноді потрібно увійти в систему саме як адміністратор.

Вам знадобиться
- пароль облікового запису «Адміністратор».

Інструкція

1

Почніть перезавантаження комп'ютера. Клацніть по кнопці «Пуск». В меню оберіть пункт «Вимкнути комп'ютер ...». Натисніть на кнопку «Перезавантаження».
2 Якщо з правами адміністратора необхідно увійти один раз, а також допустимо зробити це в безпечному режимі, натисніть клавішу F8 на початку завантаження. У меню виберіть пункт «Безпечний режим із завантаженням мережних драйверів» і натисніть Enter. При вході в систему буде можливий вибір облікового запису адміністратора. Якщо даний спосіб не підходить, продовжите завантаження в звичайному режимі і виконайте кроки 3-9.
3 Увійдіть в систему з обліковим записом користувача, що належить до групи «Адміністратори». Клацніть по відповідній кнопці на екрані логіна. Якщо необхідно, введіть пароль.
4 Запустіть панель керування Windows. Клацніть по кнопці «Пуск». Розгорніть розділ «Налаштування» меню, що з'явився. Виберіть пункт «Панель управління».
5 Відкрийте папку «Облікові записи користувачів». Для цього в панелі управління знайдіть ярлик з даними назвою. Відкрийте його за допомогою подвійного кліка або команди контекстного меню.
6 Відкрийте вікно «Облікові записи користувачів». Клацніть по посиланню «Зміна входу користувачів в систему».
7 Змініть налаштування інтерфейсу входу в систему. Деактивуйте опцію «Використовувати сторінку вітання». Натисніть на кнопку «Застосування параметрів». Закрийте вікна «Облікові записи користувачів» і «Панель управління».
8 Завершіть поточну сесію. Натисніть на кнопку «Пуск». Клацніть по пункту «Вимкнути комп'ютер ...». У випадаючому списку відобразити діалог зробіть поточним пункт «Завершення сеансу». Натисніть на кнопку OK.
9 Увійдіть до системи як адміністратор. У полі «Користувач» діалогу «Вхід в Windows» введіть рядок «Адміністратор». У полі «Пароль», відповідно, введіть пароль облікового запису. Натисніть кнопку OK.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як увійти як адмін.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: