filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:39 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як видалити пости користувача.
Як видалити пости користувача.
oleshkoДата: Четвер, 21.03.2013, 16:44 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Розвиток сучасних інформаційних технологій призвело до того, що багато людей стали активно спілкуватися в інтернеті: на різних форумах і в соціальних мережах. Іноді висловлювання того чи іншого користувача може суперечити встановленим правилам ресурсу та вимагає видалення.

Вам знадобиться
- доступ в інтернет.

Інструкція

1 На кожному форумі або іншому подібному ресурсі обов'язково повинен бути модератор або група модераторів, що спостерігають за дотриманням користувачами правил на проекті. Для зв'язку з ними в інтерфейсі вікна програми повинна знаходитися якась ссилка.
2 Якщо вислів користувача носить образливий характер в чиюсь сторону чи з якихось інших причин суперечить нормам, встановленим на даному ресурсі, знайдіть опцію: «поскаржитися модератору». У запропонованому полі для пояснення вашого невдоволення (якщо таке є), коротко, але ємко вкажіть на ті пункти правил, які порушив дана людина.
3 В випадку якщо образлива репліка або коментар, а можливо, і цілий пост, продовжують тривалий час «висіти» на сайті навіть після вашої скарги модератору, знайдіть посилання для зв'язку зі службою підтримки даного ресурсу.
Складаючи лист в адміністрацію сайту, вкажіть, що вами була вже відправлена ??скарга модератору, але вона не справила відповідь дії. У листі будьте коректні і не допускайте зайвої емоційності.
4 Іноді перекрити доступ до свого аккаунту і можливість залишення різних коментарів на вашу адресу, можна додавши конкретного користувача в «чорний список». Для того щоб це зробити, пошукайте в інтерфейсі програми даний розділ або клікніть на фотографії (аватарі) людини контекстне меню і виберіть відповідну опцію. На проекті «Однокласники», наприклад, це можна зробити, якщо користувач заходив до вас «в гості». Відкрийте сторінку «гості», знайдіть аватарку неприємного для вас у спілкуванні людини і викличте на ній контекстне меню, в якому виберіть відповідний пункт.
5 Чи не вступайте в словесну перепалку з користувачем, що дозволив собі неприємні висловлювання. Якщо ви почнете «сипати» відповідними образами, то адміністрація сайту може «забанити» і вас.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як видалити пости користувача.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: