filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:38 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як відформатувати мобільний телефон.
Як відформатувати мобільний телефон.
SpartaДата: Четвер, 21.03.2013, 17:02 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Вартовий
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Форматування мобільних телефонів може знадобитися в тому випадку, якщо ви вирішили продати апарат або ж заплуталися в налаштуваннях і вирішили повернути стільниковий до вихідного стану. Дії, які при цьому повинні бути виконані, залежать від марки, а також від виду стільникового телефону.

Інструкція

1 При використанні марки Samsung в режимі набору номера введіть комбінацію * 2767 * 3855 #. Всі ваші файли будуть видалені, а налаштування будуть повернуті до вихідних. Попередньо скопіюйте всю інформацію на комп'ютер, щоб уникнути видалення чого-небудь цінного. Єдині файли, які залишаться на мобільному, будуть стандартні файли, що входять в комплект заводської прошивки.
2 Для форматування стільникових телефонів марки Nokia введіть номер * # 7370 # так само, як це необхідно виконати з телефоном Samsung. За виникненню запиту на код розблокування телефону введіть 12345 якщо ви не виробляли його зміну протягом користування апаратом. Варто зауважити, що для форматування смартфонів даної фірми вам достатньо виконати ті ж самі дії, що і для форматування мобільних телефонів, виробником якої вона є.
3 В випадку з телефонами Sony Ericsson вам не потрібно вводити які-небудь спеціальні коди - достатньо буде зайти в меню «Налаштування» і знайти в ньому пункт «Скидання до заводських налаштувань». Якщо ж ви маєте справу зі смартфоном Sony Ericsson, в якому використовується операційна система Symbian, введіть код * # 7370 # так само, як і в попередніх двох кроках.
4 Схема , подібна телефонами Sony Ericsson, використовується в смартфонах і комунікаторах, в яких встановлена ??операційна система Android. У цьому випадку вам буде потрібно перейти в меню «Налаштування», далі «Безпека», потім «Скидання заводських налаштувань» і, відповідно, «Скидання установок телефону».
5Якщо ж виробник вашого телефону не є ні одним із вищевказаних або ви побоюєтеся наосліп здійснювати ці дії, перейдіть на офіційний сайт виробника вашого апарата. Після цього знайдіть контакт технічної підтримки і запросіть код для форматування або послідовність дій, за допомогою яких його можна здійснити.
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як відформатувати мобільний телефон.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: