filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Четвер, 18.10.2018, 12:33 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як заробити гроші в інтернеті в Україні.
Як заробити гроші в інтернеті в Україні.
SpartaДата: Четвер, 21.03.2013, 17:03 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Вартовий
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Сьогодні все більше людей воліють робити покупки в інтернет-магазинах, постійно приходять новини про успіхи інтернет-проектів, а також про тих, хто сколотив своє багатство в мережі. Але якщо інтернет-магнатів, як у всьому світі, так і в Україні, дуже мало, то людей, що живуть тільки на заробітки в мережі, з кожним днем ??стає все більше.

Вам знадобиться
Комп'ютер, надійний і швидкий доступ в інтернет.

Інструкція

1 Заведіть електронний гаманець. Якщо вже ви зібралися «рубати капусту» в мережі, то потрібно заздалегідь потурбуватися про способи отримання грошей за свою роботу і їх виведення. Найпопулярнішим засобом інтернет-розрахунків в Україні, як і у всьому світі, є система Webmoney. Реєстрація гаманця гранично проста, головне - вказуйте свої реальні дані, інакше ваші кошти пізніше можуть бути заблоковані при виводі.
2 Самий кращий заробіток для новачків в інтернеті - фріланс. Тисячі людей в Україні живуть тільки на гроші, які вони отримують за виконання якої-небудь віддаленої роботи, адже хороші фрілансери отримують дуже хороші винагороди. Відвідайте сайти віддаленої роботи free-lance.ru, weblancer.net і т.д., подивіться, які послуги там затребувані, і виберіть цікаву для себе сферу. Можливо, ви маєте навички створення веб-сайтів або написання цікавих статей.
3 Якщо ви зрозуміли, що в вас закладений талант письменника, тоді вам пряма дорога на текстові біржі. Вони поділяються на 2 групи: системи пошуку замовників та виконавців (Copylancer.ru, Textbroker.ru, Etxt.ru) і майданчики, де копірайтери продають вже написані статті (Texttrader.ru, Textsale.ru). Зареєструйтесь в кількох біржах і беріть участь у конкурсах на виконання замовлень або пишіть статті на цікаву вам тему, виставляючи їх у вільний продаж.
Чим більше ви будете писати, тим швидше буде рости ваш рейтинг, а, отже, і ваші доходи.
4 Створіть сайт. Виберіть цікаву вам і користувачам тематику. Наприклад, це може бути український політичний блог або міський портал Харкова. Або ж київський автомобільний клуб. Вибрати задовольняє вашим потребам движок, встановіть його на заздалегідь куплений хостинг, прикріпіть зареєстрований домен 2 рівня і встановіть дизайн. Регулярно наповнюйте сайт цікавим і унікальним контентом, поступово розкручуючи ресурс. Коли щоденна відвідуваність досягне 1000 унікальних відвідувачів, то поставте на сайт блоки контекстної реклами, кліки по якій принесуть вам відчутний дохід. Якщо у вашого сайту вузька або комерційна тематика, то не складе труднощів знайти прямого рекламодавця, який буде платити вам фіксовану зарплату за розміщення банера на головній сторінці. Доходи з особистого сайту обмежені лише вашою фантазією, часом і засобами, які ви будете вкладати в свій веб-ресурс. В Україні живе багато веб-майстрів, яким свої сайти приносять пристойні доходи нарівні з малим бізнесом.

Зверніть увагу
Працюйте за передоплатою або на авансової основі. На сайтах фрілансерів багато шахраїв, які реєструють акаунти-одноденки, щоб знайти халявних працівників на разову роботу.

Корисні поради
Не варто активно розкручувати сайт в перші місяці його життя. Це може викликати санкції від пошукових систем, і всі старання накриються мідним тазом.

Джерела

Фріланс, віддалена робота на дому
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як заробити гроші в інтернеті в Україні.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: