filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:35 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як наносити стрілки.
Як наносити стрілки.
SpartaДата: Четвер, 21.03.2013, 17:30 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Вартовий
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно і красиво підведені очі роблять погляд пікантним, чуттєвим і сексуальним. Для цього необхідно лише правильно вибрати «зброю» і навчитися малювати стрілки.

Інструкція

1 Для початку визначтеся з видом підводки для очей, яка буває декількох видів: олівець, рідка підводка, кремоподібна підводка, підводка - фломастер і рідкі тіні. Чому ви віддасте перевагу - вирішуйте самі, але так як ви ще новачок у цій справі, скористайтеся олівцем для очей.
2 Взявши в руки підводку, потренуйтеся малювати стрілки спочатку на папері, намалювавши очі і завдавши підводку у вигляді стрілок.
3 Малювати стрілки ви можете по-різному: або від внутрішнього куточка очей або від середини ока. Крім того, ви можете полегшити собі завдання, розставивши підведенням кілька точок по контуру верхньої повіки, а потім з'єднавши в одну лінію.
4 Підготуйте місце для нанесення макіяжу, воно має бути добре освітлено. Біля дзеркала забезпечте опору для ліктя, так вам буде легше наносити стрілки.
5 Починайте краще з тонкої лінії, так як більш широкої стрілку в даному випадку зробити набагато легше, ніж коригувати широкі мазки.
Лінію проводите по зростанню вій, так ви створите ефект густих вій.
6 При нанесенні стрілки очей тримаєте напіввідкритим, щоб ви змогли помітити можливі нерівності.
7 Щоб не надати очам сумно опущений вигляд, кінчики стрілок завжди направляйте вгору. Ідеальним варіантом буде, якщо кожна стрілка буде як би продовжувати лінію нижніх вій, підводячись вгору.
8 Майте на увазі, що чорна підводка візуально робить очі менше. Тому, якщо ви володарка маленьких очей, робіть стрілки як можна тонше. Якщо у вас зовсім маленькі очі, відмовтеся від класичної чорної підводки, скористайтеся краще світлим олівцем, який здатний візуально збільшити очі.
9 Якщо у вас круглі очі витрішкуваті, вам тонка підводка протипоказана, краще малювати широкі стрілки, трохи розтушувавши їх для створення димчастого ефекту.

10
Тонкі чорні стрілки на очах прекрасно поєднуються з червоною або вишневої губною помадою, а широкі - з помадою нейтральних або світлих відтінків.
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як наносити стрілки.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: