filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:04 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як намалювати русалку.
Як намалювати русалку.
SpartaДата: Четвер, 21.03.2013, 17:32 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Вартовий
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Для того щоб зобразити русалку, необхідно в одному малюнку з'єднати тіло жінки і риби. Щоб казкова істота виглядало гармонійно, необхідно дотримати пропорції ніг з розміром хвоста.

Інструкція

1 Почніть малюнок із зображення жінки. Попередньо подумайте, як саме ви хочете зобразити русалку - сидить на камені, що пливе у воді або лежачої на мілині.
2 прорісі голову, руки і тулуб русалки. Вони повністю відповідають частинам теля звичайної жінки. Ви можете схематично зобразити ноги, щоб дотримати інші пропорції, але майте на увазі, що нижні кінцівки повинні бути зімкнуті.
3 Зобразіть хвіст русалки. Він починається від лінії стегон нижче пупка. Зверніть увагу, що хвіст може бути загнутий назад. Згадайте, як пливе риба, допомагаючи собі хвостом, такі ж плавні рухи може робити русалка. Хоча у всім відомої копенгагенської русалки чітко проглядаються коліна, і згин відбувається саме в цьому місці. Місце, де людське тіло перетворюється на риб'ячий хвіст, можна окреслити пояском або намалювати тонкі пластини луски, які в міру просування вниз стають щільніше.
Довжина хвоста повинна бути трохи більше довжини ніг. Закінчите хвіст двома лопатями, вони повинні бути розташовані не як, наприклад, у окуня, паралельно хребту, а в іншій площині.
4 Приступайте до деталей. Намалюйте довге волосся, зазвичай їх зображують у вигляді мокрих прядок, струмуючих вниз. Ви можете прикрасити зачіску русалки морським рослиною або черепашкою. Чубчик русалкам зазвичай не малюють, напевно, тому, що у воді під час плавання вона все одно буде спрямована назад.
5 Намалюйте груди русалки. Ви можете заховати її за морськими рослинами, черепашками, завісити намистом з коралів, прикрити довгими пасмами волосся або залишити голою.
6 Почніть розфарбовувати малюнок. Шкірні покриви русалки повинні бути достатньо блідими, адже більшу частину життя вона проводить під водою. Волоссю можна надати зеленуватий відтінок, а хвіст зробити синьо-зеленим або сірим. Ретельно прорисуйте лусочки на хвості і плавники.
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як намалювати русалку.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: