filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:38 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як можна швидко вивчити вірш.
Як можна швидко вивчити вірш.
SpartaДата: Четвер, 21.03.2013, 17:33 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Вартовий
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Вчити вірші - для одних заняття дуже цікаве і захоплююче, для інших - складне і нудне. Однак і в тому, і в іншому випадку намагаються вивчити заданий вірш як можна швидше. А фахівці навіть розробили низку рекомендацій, як це можна зробити.

Інструкція

1 Одна з методик, яка допоможе вам вивчити вірш швидко, починається з візуального представлення сенсу літературного твору. Постарайтеся подумки намалювати картинку, яка описується у вірші, - так буде простіше зрозуміти і запам'ятати, про що цей вірш.
2 Далі переходите до активних дій. Наприклад, перепишіть вірш в зошит або на звичайний листок. Тільки не робіть цього бездумно. Обов'язково кожне слово при написанні пропрацюйте. Для цього постарайтеся визначити роль кожного з них, тоді в мозку вишикуються необхідні асоціації, які і допоможуть легше і швидше запам'ятати твір.
3Можете вірш перетворити в пісню. Психологи запевняють: саме спів допомагає людині легше засвоювати інформацію. А значить, вірш буде вивчено за лічені хвилини.
4 Спробуйте ще один спосіб.
Розбийте вірш на чотиривірші. Потім починайте вчити по частинах. Спочатку перший чотиривірш, після друге, потім два разом. І так поступово ви вивчите весь вірш.
5 Прочитайте вірш вголос і запишіть на диктофон. Покладіть його на ніч під подушку і поставте таймер на включення і повтор. І лягайте спати. На ранок вся інформація буде записана «на корочку».
6 Якщо у вас добре розвинена слухова пам'ять, попросіть когось із близьких чи друзів повільно і дуже виразно прочитати вам потрібне вірш. Бажано повторити читання 2-3 рази - так краще запам'ятається.
7 В тому випадку, якщо ви ніяк не можете запам'ятати початок небудь строчки, вам допоможе шпаргалка. Напишіть на доступному для читання місці, наприклад, на зап'ясті перше слово цього рядка. А далі залишиться тільки скористатися цією підказкою для того, щоб відтворити всю строчку в цілому.

Корисні поради
Як би це не здалося дивним, але фахівці рекомендують вчити вірші або коли ви втомилися, або безпосередньо перед сном. За ніч вся інформація в голові вляжеться, і вранці ви легко зможете відтворити вивчений вірш.
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як можна швидко вивчити вірш.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: