filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:40 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як в хром зберегти вкладки.
Як в хром зберегти вкладки.
SpartaДата: Четвер, 21.03.2013, 17:34 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Вартовий
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Браузер Google Chrome стає все більш популярним. До його безперечних достоїнств відносяться простота інтерфейсу і дуже швидка робота. Тим не менше при першому знайомстві з цим браузером у користувачів деколи виникають складнощі. Зокрема, буває незрозуміло, як зберігати закладки відкритих сторінок.

Інструкція

1 Знайдіть у правій верхній частині вікна браузера, відразу за адресним рядком, значок гайкового ключа. Натисніть його, відкриється панель налаштувань. Виберіть рядок «Закладки» і відзначте галочкою в списку, що відкрився пункт «Показувати панель закладок». Відразу під адресним рядком з'явиться нова панель.
2 Тепер відкрийте в інтернеті сторінку, закладку якої ви хочете зберегти. Підведіть курсор до панелі закладок, натисніть на ній правою кнопкою мишки і виберіть в контекстному меню пункт «Додати сторінку». Відкриється віконце, в якому буде дві папки: «Панель закладок» і «Інші папки».
3 Натиснувши першу папку, ви додасте відкриту сторінку на панель закладок, що дозволить вам дуже швидко відкривати цю сторінку - її закладка завжди буде на виду.
При натисканні на другу папку сторінка буде додана в папку з рештою сторінками - значок папки з'явиться в правій частині панелі закладок. Для відкриття потрібної сторінки вам достатньо буде натиснути на значок папки і вибрати сторінку в списку, що відкрився.
4 Попрацювавши з Google Chrome якийсь час, ви зможете оцінити всі його достоїнства. Спочатку трохи незвично виглядає поєднання адресного рядка і рядки пошуку, але ви швидко до цього звикнете і зрозумієте, що такий варіант досить зручний. Google Chrome найкраще підходить для серфінгу в мережі, швидкого пошуку потрібної інформації.
5 Але Тобто у даного браузера і недоліки. Якщо користувач раніше працював, наприклад, в браузері Opera, то він буде неприємно здивований кількістю налаштувань в Google Chrome. У ньому відсутні вбудовані можливості по блокуванню реклами. Немає можливості зберігати сторінки у форматі *. Mht - тобто одним файлом. Браузер гранично простий, тому не сподобається тим, хто звик мати безліч інструментів для тонкої настройки роботи в мережі.
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як в хром зберегти вкладки.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: