filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:36 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як випустити депозитний сертифікат.
Як випустити депозитний сертифікат.
SpartaДата: Четвер, 21.03.2013, 17:35 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Вартовий
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Депозитні сертифікати являють собою вид цінних паперів, що підтверджують факт внесення вкладником в банк певної суми грошових коштів. Купуючи сертифікат, вкладник може розраховувати на нарахування відсотків, передбачених умовами договору.

Інструкція

1 Для того щоб отримати право на випуск депозитних сертифікатів, банк повинен відповідати ряду умов, передбачених банківським законодавством. Зокрема, випуск сертифікатів не доступний комерційним банкам з періодом діяльності менш 2-х років, а також до моменту публікації ними річної звітності і при виявленні будь-яких порушень.
2 Депозитний сертифікат випускається з метою реалізації юридичним особам, всі розрахунки по них ведуться суворо в безготівковій формі. Сертифікат повинен відповідати ряду вимог, що пред'являються до випуску платіжних засобів. Так, вкажіть на документі його найменування платіжного документа, номер і серію, дату придбання (внесення депозиту) і розмір внесеної суми, процентну ставку та інші банківські зобов'язання по цьому сертифікату.
3 Сертифікат може випускатися як на пред'явника, так і у вигляді іменного документа.
В останньому випадку до переліку обов'язкових реквізитів додайте найменування і юридична адреса вкладника, найменування та адресу банку-емітента.
4 Обмежень на тип випуску сертифікатів - серійний або разовий - не передбачено.
5 Депозитні сертифікати російських банків повинні випускатися в рублях. Обов'язковою вимогою до депозитному сертифікату є його терміновість, інакше кажучи, на даному платіжному документі має бути зафіксований термін його звернення. У випадку з депозитним сертифікатом цей термін не повинен перевищувати одного року.
6 Випуск депозитних сертифікатів здійснюється за допомогою друкарського друку з обов'язковим дотриманням вимог, висунутих законодавством РФ до цінних паперів такого типу.
7 Сертифікат надає його власнику підтвердження факту внесення певної суми депозиту, забезпечує його право на повернення суми депозиту, отримання відсотків, передбачених договором з випусковим банком, а також регламентує строки зберігання та отримання суми і нарахованих відсотків.
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як випустити депозитний сертифікат.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: