filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:02 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як поводитися пасажиру.
Як поводитися пасажиру.
SpartaДата: Четвер, 21.03.2013, 17:37 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Вартовий
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Основними правилами поведінки пасажирів у будь-якому виді транспорту є дотримання норм етикету та уникнення конфліктних ситуацій. У разі форс-мажорних обставин необхідно слідувати інструкціям персоналу транспортного засобу.

Інструкція

1Не запізнюйтесь до відправлення поїзда. Провідник на пероні перевіряє квитки і паспорти і за 5 хвилин до відправлення просить проводжаючих покинути вагон. Займіть своє місце, помістіть багаж на спеціальні верхні полиці або під нижнє сидіння. Після відправлення поїзда провідник збере проїзні документи, тому не прибирайте їх. Якщо вартість постільної білизни не включена в ціну квитка, заплатите провіднику необхідну суму. Якщо вам необхідний документ, що засвідчує оплату за постільну білизну, попросіть його у провідника.
2Приїжджайте в аеропорт до закінчення часу реєстрації на рейс. Зазвичай вона починається за 3 години до зльоту на міжнародних рейсах і за 2 години на внутрішніх, а закінчується за 40 хвилин до відльоту. Надайте співробітникові авіакомпанії квиток або роздруковану маршрут-квитанцію і паспорт. Страховий поліс, підтвердження бронювання готелю можна прибрати. Здайте багаж, у разі перевищення допустимої ваги оплатіть додатковий збір. Після реєстрації на міжнародний рейс відправляйтеся в зону митного контролю. Там вам необхідно зняти верхній одяг, ремені і взуття для огляду. У літаку займіть своє місце, воно написано на посадковому талоні, ручну поклажу розмістіть у спеціальному відділенні над кріслом.
3Курите тільки в спеціально відведених місцях. У будівлі аеропорту для цього обладнані особливі зони, на пероні вокзалу можна курити у урн. Не паліть у літаку, навіть якщо час перельоту становить кілька годин. У поїзді можна палити в тамбурі і під час стоянок. Попередньо поцікавтеся у провідника, довгої чи буде зупинка.
4Пам'ятайте , що розпивання спиртних напоїв у поїздах і літаках заборонено. Це стосується і алкоголю, придбаного в Duty Free, всі пляшки повинні бути поміщені в пакети і запаяні. У випадку, якщо ви розкрили пакет, вміст може бути вилучено, в російських аеропортах на це дивляться крізь пальці, а от в Європі до цього ставляться серйозно. У поїзді та в літаку можна вживати напої, придбані у стюардес або співробітників залізниці.
5Чи не заважайте іншим пасажирам в нічний час доби. У поїзді в 11 вечора приглушують світло, це допоможе вам зорієнтуватися в часі. Якщо вам необхідний час, щоб зібратися, попросіть провідницю або стюардесу розбудити вас до прибуття на станцію призначення або аеропорт посадки.
6Пам'ятайте , що в потягах, не оснащених біотуалетами, дотримується санітарна зона. Це означає, що перед прибуттям на станцію туалет буде закритий, а відкритий тільки через якийсь час після відправлення. Майте на увазі, що перед прибуттям на кінцеву станцію і перед великими містами може утворитися чергу. Кожен вагон має 2 туалети, вони знаходяться перед купе провідників і в хвостовій частині. Потяги, що курсують до Європи, оснащені душами. У літаках є декілька туалетів, вони, як правило, розташовані в передній, середній і хвостовій частині салону.
7Чи не розкидайте сміття, обгортки від продуктів. У поїзді все це можна помістити в контейнер, розташований біля туалету в хвостовій частині вагона. У літаку стюардеси кілька разів проходять по салону зі спеціальним візком, ви можете віддати сміття ім.
8Чи не панікуйте, якщо трапилася непередбачена ситуація. Дотримуйтесь вказівок стюардес та провідників, допомагайте оточуючим. Попередньо ознайомтеся з інструкцією безпеки, в літаку вона розташована в кишені стоїть попереду крісла.
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як поводитися пасажиру.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: