filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:37 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як самому зробити ставні.
Як самому зробити ставні.
SpartaДата: Четвер, 21.03.2013, 17:38 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Вартовий
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Щоб захистити свій будинок від зловмисників в свою відсутність, слід укріпити вікна й двері. Вікна - найбільш вразлива частина будинку, скло легко можна розбити і проникнути всередину. Щоб зміцнити вікно, спробуйте зробити ставні самостійно. На це у вас піде всього пара днів, і будинок стане більш надійним і захищеним.

Вам знадобиться
- брус 40х60 мм;
- дошка 20-30 мм або вагонка;
- рулетка;
- лобзик;
- олівець;
- шліфмашинка або наждачний папір;
- лак або фарба;
- клей по дереву;
- фурнітура.

Інструкція

1За допомогою рулетки проведіть вимірювання вікон. Ставні можуть точно відповідати вікну або трохи перевищувати його. Якщо ви хочете, щоб вікна закривалися з нахлестом, переконайтеся, що перешкод для закріплення віконниць не буде.
2З добре просушених брусків 40х60 мм зробіть раму для кожної стулки окремо. Можна виконати такий варіант: дві поперечки зверху і знизу по ширині вікна, дві вертикальні стійки (їхня довжина менше висоти вікна на дві товщини бруска), поперечна перекладина і дві укосини, випиляні так, щоб відповідати рамі.
3При створенні рами ретельно виміряється всі кути, суворо стежте за тим, щоб бруски були паралельні. Склейте деталі між собою клеєм (казеїновим, епоксидним, клеєм на основі ПВА) і закріпіть шурупами.
4Зовнішню сторону віконниць закрийте дерев'яними рейками, вагонкою, дошкою 20-30 мм або іншим матеріалом. Дуже добре, якщо ви будете використовувати матеріали з передбаченим пазом і шипом, щоб окремі рейки з'єднувалися максимально щільно. При використанні звичайних дощок намагайтеся підібрати їх так, щоб вони утворювали якомога менше щілин.
5Обробіть поверхня шкуркою, покрийте лаком або пофарбуйте. Дуже мальовничо виглядають ставні, розписані орнаментом або іншим малюнком.
6Розкладіть стулки на рівній поверхні, перевірте, чи рівно вони лежать по відношенні один до одного, і прикладіть замок. Відзначте місце кріплення петель і просвердлите необхідні отвори дрилем. Закрутіть замок шурупами і перевірте надійність закривання.
7Симетрично розташуєте петлі і зафіксуйте їх на стулках. Якщо є необхідність, закріпіть ручки для відкривання та іншу фурнітуру.
8Почніть монтаж віконниць на вікно. Прикладіть їх до отвору в закритому стані і скористайтеся рівнем (схилом), щоб оцінити горизонтальність (вертикальність) конструкції. Закріпіть віконниці і перевірте плавність відкривання і закривання стулок.
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як самому зробити ставні.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: