filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:36 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як викликати панель управління.
Як викликати панель управління.
SpartaДата: Четвер, 21.03.2013, 17:39 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Вартовий
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
На панелі керування зібрані основні налаштування операційної системи Windows. Оновлення системи та вибір теми оформлення, дозвіл екрана і налаштування брандмауера, відключення невикористовуваних служб та багато іншого - всі ці операції проводяться через панель управління.

Інструкція

1Відкрити панель керування в Windows XP і Windows 7 можна декількома способами. Найпростіший варіант - через головне меню. Натисніть «Пуск», потім виберіть «Панель управління». У вікні, ви зможете вибрати будь цікавлять вас налаштування.
2Ви можете відкрити панель управління через значок «Мій комп'ютер» на робочому столі. Клацніть його правою кнопкою мишки, виберіть пункт «Провідник». У вікні, провідника знайдіть в лівій колонці рядок «Панель управління» і клікніть її мишкою. Сам провідник може бути викликаний комбінацією клавіш Win + E.
3Можна відкрити панель налаштувань системи через команду меню «Виконати». Натисніть «Пуск», потім «Виконати» (або просто натисніть комбінацію клавіш Win + R). Введіть команду control і натисніть OK. Цю ж команду можна використовувати в тому випадку, якщо ви працюєте в консолі: «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Командний рядок».
Введіть команду control і натисніть Enter.
4При бажанні ви можете налаштувати в головному меню пункт «Панель управління» таким чином, щоб при наведенні на нього курсору відразу відображалися всі елементи налаштувань. Для цього натисніть правою кнопкою мишки на панелі завдань (панель у нижній частині вікна Windows) і виберіть пункт «Властивості».
5Вибрати у вікні, «Меню« Пуск »» і натисніть кнопку «Налаштувати». Відкрийте вкладку «Додатково», знайдіть у списку пункт «Панель управління» і відзначте варіант «Відображати як меню». Натисніть ОК. Подібним чином ви можете налаштувати і інші пункти меню.
6Якщо ви користуєтеся Windows 8, то спосіб відкриття панелі керування залежить від того, який інтерфейс ви використовуєте - «плитковий» або звичайний. Якщо «плитковий», то введіть Control Panel - Windows зробить пошук і покаже вам іконку панелі управління. При використанні звичайного інтерфейсу перемістіть курсор у правий нижній кут екрану і клацніть правою кнопкою мишки. У контекстному меню виберіть пункт Control Panel.
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як викликати панель управління.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: