filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:04 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вставити своє фото до фото знаменитості.
Як вставити своє фото до фото знаменитості.
oleshkoДата: П`ятниця, 22.03.2013, 21:09 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
За допомогою Adobe Photoshop можна створювати віртуальні світи, в яких ви дружите з кумирами мільйонів або літаєте на драконі, в'їжджаєте в Париж на білому коні або прогулюєтеся по Марсу .

Інструкція

1Відкрийте фотографію зі знаменитістю і згорніть її, не закриваючи. У даному прикладі це знімок головних героїв «Поттеріани».
2Відкрийте свою фотографію. Якщо є необхідність, змініть її розмір. Це можна зробити, використовуючи опції вільної трансформації. Натисніть Ctrl + T, наведіть курсор на кутовий вузлик і переміщайте мишу. Щоб розмір фотографії змінився пропорційно, затисніть на клавіатурі Shift. У прикладі використовується фотографія молодого Аль Пачіно - знаменитість до знаменитостей.
3При затиснутою клавіші Ctrl клацніть по іконці шару з вашим знімком - навколо нього з'явиться виділення. Занесіть зображення в буфер обміну за допомогою клавіш Ctrl + C.
4Відновіть основний знімок і вставте свою фотографію поєднанням Ctrl + V. Інструментом переміщення Move Tool поставте її на відповідне місце. У прикладі особа Рона замінюється особою Аль Пачіно, але, звичайно, можна вставити фігуру повністю. При цьому треба враховувати розташування решти персонажів, куди вони дивляться і т.д.
5Використовуючи вільну трансформацію, зорієнтуйте вашу фотографію в потрібному напрямку. Щоб отримати дзеркальне відображення, клацніть правою клавішею всередині виділення і виберіть Flip Horizontal. Якщо ви вставляєте фотографію тільки свого обличчя, знизьте непрозорість шару до 50%, щоб зручніше було підігнати розмір і положення вашої голови на чужій шиї.
6В Залежно від того, куди ви помістили вашу фігуру, використовуйте маску шару або інвертовану маску шару для видалення непотрібних деталей. Якщо ви плануєте опинитися на задньому плані, клацніть по кнопці Add layer mask на панелі шарів при затиснутою клавіші Alt. Ваша фотографія буде прихована. Пензлем білого кольору проводите по вашому зображенню, щоб зняти маску. У цьому випадку ви будете виглядати з-за плечей чи рук знаменитостей. Щоб відновити видалені помилково деталі, використовуйте чорну кисть.
7Якщо ваша фігура відрізняється освітленістю або кольоровою гамою, клацніть мишкою по іконці, щоб коректувати зображення, а не маску. У меню Image («Зображення») виберіть Adjustments («Властивості») і Hue/Saturation («Яскравість/Насиченість»). Змінюйте положення движків для настройки освітленості і кольору.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вставити своє фото до фото знаменитості.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: