filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:36 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як виставити рахунок у валюті.
Як виставити рахунок у валюті.
oleshkoДата: Субота, 23.03.2013, 12:04 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Згідно пункту 7 ст. 169 Податкового кодексу РФ, якщо за умовами угоди зобов'язання виражене в іноземній валюті, то суми в рахунку-фактурі можуть бути теж виражені в іноземній валюті. Ця норма поширюється не тільки на контракти з закордонними партнерами, але й договори між російськими організаціями за умови, що вартість реалізованих товарів або послуг виражена в іноземній валюті, а розрахунки здійснюються в рублях.

Вам знадобиться
- укласти контракт із закордонним партнером;
- відкрити валютні рахунки (транзитний і валютний).

Інструкція

1Майте на увазі, що Міністерство фінансів дозволяє виписку рахунків-фактур в іноземній валюті за умови, що організація співпрацює із зарубіжними партнерами.
2Спочатку укладете контракт з іноземною компанією. Потім відкрийте валютні рахунки (транзитний і валютний в євро). Візьміть у вашому банку реквізити англійською мовою з зазначенням банку-кореспондента і SWIFT. Пам'ятайте, що якщо рахунок (інвойс) виставлений в євро, в контракті повинна бути вказана валюта розрахунку євро і т.д.
3Зверніть увагу на те, щоб у договорі між постачальником і покупцем був чітко відображений курс перерахунку іноземної валюти в рублі.
Не забудьте вказати дату, згідно з якою буде проводитися перерахунок. У документах ні в якому разі не можна вказувати суму в умовних одиницях, тому пропишіть суму в євро і еквівалент в рублях.
4Заповніть рахунок-фактуру у двох примірниках і протягом п'яти днів (не рахуючи дня відвантаження товару, надання послуг і т.д.) виставите рахунок покупцеві. Враховуючи, що вашим клієнтом є закордонна компанія, підготуйте два додаткових примірника рахунку-фактури на іноземній мові. У підсумку вкажіть транзитний валютний рахунок. Якщо сума угоди складає понад 5000 євро, відкрийте паспорт угоди і чекайте грошей.
5Коли гроші надійдуть на ваш транзитний рахунок, вирішите, яка валюта вам потрібна. Якщо ви хочете, щоб на ваш розрахунковий рахунок були зараховані рублі, дайте розпорядження банку на продаж валюти і зарахування грошей на рублевий рахунок. Якщо вам потрібна валюта, переведіть гроші з транзитного на валютний рахунок. Крім того, можна частину грошей залишити в валюті, а друга частина перевести в рублі.
6Пам'ятайте , що реєстрація даного документа проводиться у хронологічному порядку з початку року. Виписка може бути зроблена не тільки на комп'ютері, але і вручну.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як виставити рахунок у валюті.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: