filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:40 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вести себе на мітингу.
Як вести себе на мітингу.
oleshkoДата: Субота, 23.03.2013, 12:05 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Мітинги стали досить поширеним явищем, вони збирають багато людей, які хочуть висловити свою думку з якогось питання. Людина, твердо вирішив брати участь у мітингу, повинен точно знати, як поводитися в тій чи іншій ситуації і які речі взяти з собою.

Вам знадобиться
- документ посвідчення особи або його копію;
- мобільний телефон;
- ліхтарик.

Інструкція

1Ні в якому разі не беріть участь у мітингу, через проведення якого будуть блоковані дороги або адміністративні будівлі. Також уникайте заходів, в яких можуть бути вчинені будь агресивні дії.
2Пам'ятайте : деякі речі на мітинг краще взагалі не брати, щоб не було неприємностей. Великі парасольки, сумки та пакети будуть тільки заважати вам і оточуючим людям. До того ж, ці речі сильно ускладнять ваше пересування в разі тисняви.
3На мітинг найкраще прийти без ювелірних прикрас або інших цінних речей. Вони можуть загубитися або бути вкраденими. З цієї ж причини не беріть з собою багато грошей у великих купюрах.
4Чи не приходьте на мітинг зі зброєю або з предметами, його нагадують (будівельні інструменти, маленькі складані ножі і багато чого іншого). Не можна брати з собою алкогольні і навіть слабоалкогольні напої, не пийте їх, якщо вам запропонують.
Це може привести до неприємностей в разі затримання.
5Мобільний телефон повністю зарядіть і покладіть на баланс 200-300 рублів. По можливості візьміть найдешевший апарат, який не шкода. Вам можуть знадобитися гроші - тисячі рублів повинно вистачити. Якщо у вас є які-небудь хронічні захворювання, візьміть з собою всі необхідні ліки.
6На мітингу не намагайтеся підійти до оточення, сцені або натовпі. Це найнебезпечніші місця. Постарайтеся відійти трохи в сторону. Озирніться, обміркуйте можливі варіанти відходу на випадок неприємностей. Поводьтеся чемно, ні в якому разі не ображайте людей і не лайтеся матом.
7Уникайте агресивних і п'яних людей. Не здійснюйте жодних насильницьких дій. Відійдіть подалі від дитячих колясок, урн і сміттєвих контейнерів. Іноді в цих місцях закладають вибухівку. Намагайтеся триматися в центрі натовпу, в іншому випадку вас можуть притиснути до автомобіля, стіни або дерева.
8Чи не втрачайте із виду своїх друзів, тримайтеся разом. Сумку краще повісити на шию, а рюкзак надіти на обидві лямки. Це залишить ваші руки вільними. Не йдіть проти руху натовпу і не біжіть разом з усіма, краще підіть в укриття. Постарайтеся не впасти, але якщо це сталося, встаньте якомога швидше.

Джерела

Як поводитися на мітингу


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вести себе на мітингу.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: