filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:02 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як бути кращим в мережевому маркетингу.
Як бути кращим в мережевому маркетингу.
oleshkoДата: Субота, 23.03.2013, 12:05 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Мережевий маркетинг - це метод прямих продажів, при якому рух товару проводиться по ланцюжку «виробник-продавець-покупець». Посередники і націнки максимально виключаються. «Мережа» з людей-працівників будується за принципом піраміди, і багато хто вважає що новачки у цій справі апріорі не можуть заробляти гідно. Це не так - кращі з кращих в цьому бізнесі отримують високу оплату незалежно від свого місця в ієрархії.

Інструкція

1Щоб стати кращим в мережевому маркетингу, необхідно для початку вивчити всі тонкощі цього бізнесу. Знаючи слабкі і сильні сторони методу «прямих продажів», ви зможете забезпечити собі гідний заробіток, успішно обходячи підводні камені, які зустрічаються в подібній роботі. В інтернеті та книжкових магазинах повно книг і посібників з мережевого маркетингу - від авторських методик заробітку до розкриття закулісних таємниць успішних в цьому бізнесі компаній. Паралельно непогано було б вивчити основи реклами - вони теж згодяться охочому досягти висот в продажах.
2Чи не варто недооцінювати і пропускати тренінги та заняття, які організує фірма.
Схема заробітку може здатися вам простий і не вимагає додаткових роз'яснень, але це далеко не так. На зборах вам розкажуть про стан ринку на даний момент, продемонструють графік продажів, познайомлять з успішними колегами і розкажуть про компаніях-партнерах. Успішний продавець в сфері мережевого маркетингу повинен завжди бути в курсі актуальних новин компанії.
3Постарайтеся залучити якомога більше людей у ??свій бізнес. Чим більше людина зацікавиться таким заробітком і піде по ваших стопах, тим більше бонусів та грошових коштів ви отримаєте і тим швидше перейдете на наступний щабель.
4рівнятися на тих, хто досяг успіху. Позитивна мотивація - кращий спосіб досягти висот. Не треба опускати руки після перших невдач, не дивіться на менш успішних колег - якщо вони відступили, не домігшись свого, це зовсім не означає, що невдачі чекають і вас теж. Можливо, їм просто не вистачило сили волі або лідерських якостей або вони не вірять у власні сили і перспективність подібного бізнесу. Віра в успіх і чітке дотримання прийнятого плану роботи допоможуть вам стати кращим.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як бути кращим в мережевому маркетингу.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: