filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:04 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як робити презентацію з музикою.
Як робити презентацію з музикою.
oleshkoДата: Субота, 23.03.2013, 12:06 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Уявити новий продукт, бізнес-план, дипломну роботу або просто оригінально привітати близьких зі святом - у вирішенні всіх цих завдань допоможе презентація. Щоб зробити презентацію більш ефектною і що запам'ятовується, треба доповнити її відповідним музичним супроводом.

Вам знадобиться
- програма MS PowerPoint, встановлена ??на комп'ютері;
- музичний файл формату. mp3,. wav або. mid.

Інструкція

1 Створіть окрему папку для презентації, в яку ви хочете додати музичну композицію. Перенесіть в папку як саму презентацію, так і музичний файл, щоб він відтворювався, якщо ви збираєтеся переносити презентацію на інший комп'ютер або флеш-носій.
2 Відкрийте презентацію. Натисніть лівою кнопкою миші на слайд, з якого має розпочатися відтворення музики. Розкрийте вкладку «Вставка», а потім клацніть на групу «Мультимедіа» (або «Кліпи мультимедіа») і виберіть команду «Звук» (або «Аудіо»). При використанні MS Office 2003 після вкладки «Вставка» виберіть групу «Фільми та звук». Клікнувши по значку «Звук», виберіть «Звук з файлу ...».
3 Знайдіть в папці потрібний файл формату. mp3,. wav або. mid. Натисніть «Ок». При появі вікна запиту «Відтворювати звук при показі слайдів?» Кликніть по кнопці «Автоматично». В даному випадку звук буде відтворюватися при показі слайда.
4 Якщо ви вибрали варіант «По клацанню», вам буде потрібно запускати відтворення аудіо вручну.
Прослухайте з'явився в слайд-шоу аудіофайл, клацнувши по значку звуку на слайді. Пересуньте іконку звукового файлу, куди це необхідно. Додайте звукові файли на слайд, якщо це потрібно, в тій послідовності, в якій вони повинні відтворюватися.
5 Щоб налаштувати відтворення на одному слайді, в групі «Параметри звуку», розташованої на панелі швидкого доступу, відзначте галочками параметри «Сховати при показі» і «Безперервно». Задайте гучність.
6 Щоб налаштувати відтворення звуку протягом усієї презентації, розкрийте вкладку «Анімація» (в MS Office 2003 - «Показ слайдів»). Клацніть «Настройка анімації». В області завдань «Настройка анімації», яка з'явиться в правій частині екрана, розкрийте меню, натиснувши на стрілочку поряд з назвою файлу. Виберіть «Параметри ефектів».
7 В віконці відзначте точкою позицію «Після» в розділі «Закінчити» і введіть номер слайда, після якого програвання музики повинно зупинитися. Після зациклення звук буде відтворюватися знову і знову, поки ви не перейдете на наступний слайд. Також запис буде відтворюватися на всіх слайдах, якщо тільки один або кілька слайдів не містять інших медіа-об'єктів (наприклад, кліп). Натисніть F5, щоб переглянути слайд-шоу із записом.

Джерела

Як додати музику в презентацію


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як робити презентацію з музикою.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: