filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:36 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як дешевше взяти кредит.
Як дешевше взяти кредит.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 10:35 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Кредити стали частиною життя багатьох росіян. Але щоб ця стаття витрат не виявилася надмірним тягарем для бюджету, потрібно знати, яким чином можна отримати кредит на найбільш вигідних для вас умовах.

Інструкція

1Вивчіть пропозиції банків, представлених у вашому регіоні. Їх перелік можна знайти на різних інтернет-ресурсах, наприклад, на порталі Банкі.ру та інших. Звертайте увагу на спеціальні пропозиції банків, які зазвичай озвучуються в рекламі. Це може бути, наприклад, скасування комісії або зниження процентної ставки.
2Перевірте вибрані кредити на наявність різних додаткових платежів. Враховуйте не тільки процентну ставку в чистому вигляді, але і різні додаткові платежі - за видачу кредиту, за випуск карти, ведення рахунку, страхування життя і працездатності. Всі ці параметри враховуються в такому показнику, як повна вартість кредиту (ПСК), яку кожен банк зобов'язаний вказувати в своїх офіційних інформаційних матеріалах і повідомляти клієнтові на його вимогу.
Чим менше ПСК, тим дешевше вам обійдеться кредит. При цьому врахуйте, що ПСК слід використовувати тільки для порівняння аналогічних кредитних продуктів. За цим показником не можна зіставляти, наприклад, кредити готівкою і кредитні карти.
3Зверніть увагу на програми кредитування банку, в якому у вас відкритий зарплатний рахунок. Часто фінансові установи надають спеціальні, більш вигідні пропозиції для постійних корпоративних клієнтів. У цьому випадку ви можете розраховувати також на зменшення пакета необхідних документів - довідку про доходи замінять власні дані банку про те, які щомісячні перерахування ви отримуєте від роботодавця.

Зверніть увагу
Не вдавайтеся до послуг посередників для пошуку більш вигідних кредитних пропозицій. За свою роботу вони беруть додаткову плату, при цьому всю необхідну інформацію про кредити ви легко можете отримати самостійно. Ці контори також не дають ніяких гарантій отримання вами кредиту, все залежить від ваших анкетних даних, кредитної історії та політики банку, в який ви звернулися.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як дешевше взяти кредит.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: