filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:40 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як активувати карту банку "Російський стандарт".
Як активувати карту банку "Російський стандарт".
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 10:36 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
За допомогою карт банку «Російський стандарт» можна оплачувати багато послуг і купувати товари зі знижкою до 30%. Клієнти банку завжди можуть стежити за тим, скільки грошей ними витрачено. «Російський стандарт» пропонує різні види карт.

Вам знадобиться
- анкета або онлайн-заявка;
- паспорт РФ.

Інструкція

1 Виберіть найбільш зручний для вас вид карти банку «Російський стандарт». Найбільш популярні - «Російський стандарт класик», «Російський стандарт голд», «Кредит в кишені», «Банк в кармане», American Express Сard, American Express gold Сard і спеціальні транспортні карти для Москви і Санкт-Петербурга, а також комплекти карт «Малина класик» та «МТС класик». Прочитайте докладний опис всіх карт на офіційному сайті банку «Російський стандарт».
2 Заповніть документи і отримайте картку у відділенні банку. «Російський стандарт» гарантує захист конфіденційної інформації про клієнта (у тому числі його кредитної історії).
3 Оформіть карту віддалено, залишивши онлайн-заявку і відразу отримавши рішення банку в СМС-повідомленні. Заберіть карту в найближчому відділенні банку «Російський Стандарт», попередньо зателефонувавши і дізнавшись про її готовності.
4 Визначте для себе коди доступу до Call-центру банку - особисті цифрові й літерні паролі до інформації, завдяки яким ви будете ідентифіковані як клієнт-власник картки при зверненні по телефону в Call-центр банку. Вкажіть ці коди при оформленні документів і в заявці по інтернету. Якщо ви забудете коди доступу або вирішите їх змінити, звернетеся у відділення банку з паспортом Російської Федерації.
5 Для формування пін-код, зверніться в цілодобовий Call-центр «Російського стандарту» за номером телефону, вказаним на звороті карти. Телефонуйте з одного з номерів контактних телефонів, які ви вказали в анкеті або онлайн-заявці. Назвіть коди доступу до відомостей.
6 Активуйте карту, звернувшись у будь-який час в Call-центр банку, діючий цілодобово, за телефоном, вказаним на звороті карти. Телефонуйте з одного з номерів контактних телефонів, які ви вказали в анкеті або онлайн-заявці. Назвіть коди доступу до відомостей. Також можна звернутися у відділення банку особисто з паспортом громадянина РФ і картою.

Джерела

Про картах банку "Російський стандарт"


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як активувати карту банку "Російський стандарт".
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: