filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:38 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як можна назвати реп-групу.
Як можна назвати реп-групу.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 10:41 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Коли ви з друзями-однодумцями вже організували власну музичну групу, реп для вас тепер не просто захоплення, а справжня серйозна діяльність, то залишається підібрати відповідну назву своєму колективу. Як його вибрати і чим при цьому керуватися, щоб групу запам'ятали і оцінили по достоїнству?

Інструкція

1 Запишіть на листку паперу назви всіх тих груп, завдяки яким ви дізналися і полюбили реп. Візьміть за основу надихаючий вас фактор, придумайте і запишіть навпроти кожної групи назву близьке за смисловим поняттю. Це буде також знаком і вдячності та поваги улюбленій групі. Наприклад, якщо перша реп-група, яка справила на вас враження, це «Каста дискографія», то свою групу ви можете назвати «Кастаманія», «Кастаграфи» або навіть внісши ноту гумору «Кастаправи».
2 Проаналізуйте тексти своїх пісень. Визначте основну спрямованість їх тим і виходячи з цього спробуйте виразити це одним або двома словами. Якщо буде не дуже звучно, то переведіть це на англійську мову або на який-небудь ще, можливо на іншій мові ці слова зазвучать красиво, оригінально і приємно для слуху.
3 Прислухайтеся до внутрішнього голосу, спробуйте інтуїтивно підібрати як вам би хотілося, щоб називалася ваша група.
Повторіть кілька разів уголос ті назви, що підказує підсвідомість, спробуйте додати до них оживляючі прикметники, наприклад, якщо вам на думку спадає слово «альбатроси», то нехай тоді це будуть «лихі альбатроси», «очманілі» або "відчайдушні".
4 Зверніться за допомогою до друзів, цілком можливо хтось з них підкине вам слушну пораду чи ідею. Реп вже багато десятиліть живе на музичній арені. Ще в 40-х роках римовану мова використовував Cab Calloway спілкуючись зі своїми слухачами. Увімкніть його ім'я чи прізвище в назву своєї групи, або якось цікаво обіграйте це, наприклад Calloway-park. Втім ви можете вибрати і задіяти в назві прізвище будь-якого з невідомих в Росії виконавців, які вперше почали застосовувати реп на сцені, наприклад, Charlie Daniels, Arlo Gutherie, Lou Rawls, або Bo Diddley.
5 Ну а якщо так нічого і не надихнуло, то вчините просто: запишіть перші літери імен складу вашої групи і через дефіс поставте цифру, отриману в результаті складання років всіх учасників. Має вийти щось на кшталт «ГРО-88», «МК-47» або «Урім-116».


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як можна назвати реп-групу.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: