filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:02 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як мотивувати вчителів.
Як мотивувати вчителів.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 10:42 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Мотивація - це спонукання до якоїсь діяльності, зусиллям, досягнень. Іншими словами, мотивувати когось - значить, домогтися, щоб людина захотіла проявляти старанність, сумлінне ставлення до своїх обов'язків. У повній мірі це відноситься і до педагогів.

Інструкція

1 Мотивуйте вчителів економічними способами. Адже будь-яка робота, крім відчуття своєї значущості і корисності суспільству, повинна давати людині засоби до існування. Тому крім основного окладу педагога можна мотивувати такими способами: нагороджувати його премією (наприклад, за підсумками навчальної чверті або року), цінним подарунком, виділяти пільгову путівку в будинок відпочинку або санаторій і т.п.
2 Дуже важливі способи мотивації, спрямовані на створення зручного (для вчителя) графіка роботи. Адже в житті всяке буває. У педагога, наприклад, може бути маленька дитина або одинока мати-пенсіонерка, за якою необхідно доглядати, або він зайнятий якоюсь суспільно-корисною діяльністю, що теж вимагає часу і сил. Тому, якщо керівництво навчального закладу зможе скласти зручний графік роботи, відпустки для цього викладача або надавати йому додаткові відгули, це послужить хорошою мотивацією.
3 Чи не слід забувати і про моральної мотивації. Якщо за хорошу сумлінну роботу педагог почує похвалу на педраді чи в присутності перевіряючих працівників з органів освіти, якщо його фотографія буде висіти на дошці пошани, йому просто по-людськи буде дуже приємно. Можна також заохотити старанного вчителя вдячністю в наказі. Зрозуміло, керівництву навчального закладу слід також захищати педагога від необгрунтованих, несправедливих претензій учнів або їх батьків.
4 Також необхідно сприяти професійному та кар'єрному росту вчителів. Ці методи включають в себе: допомога педагогам в організації та проведенні відкритих уроків, сприяння в напрямку їх на конференції, з'їзди, а також в оформленні заявок на отримання грантів.
5 Всіляко заохочуйте прагнення вчителів до підвищення своєї кваліфікації, отриманню другої вищої освіти, розробці педагогічної концепції і т.д. Найбільш здібних педагогів слід висувати на керівні посади, наприклад, заступника директора школи, училища, технікуму.

Корисні поради
При такій мотивації керівникам навчального закладу чи доведеться скаржитися на плинність педагогічних кадрів.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як мотивувати вчителів.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: