filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:03 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як намалювати парасольку.
Як намалювати парасольку.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 10:43 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Парасолька - винахід стародавніх східних цивілізацій. Він з'явився в Китаї або Єгипті задовго до початку нашої ери і був покликаний закривати свого власника від сонячних променів. Навіть у своєму російськомовному назві він зберіг первісний зміст: словом zondek голландці називали парусину, яку натягували над палубою для захисту від сонця. Укриватися парасолькою від дощу вперше вигадали європейці.

Вам знадобиться
- олівець;
- папір;
- фарби і пензель;
- кольорові олівці.

Інструкція

1 Парасолька зазвичай зображують на малюнку в двох варіантах: пласким - вид збоку або об'ємним. Для того щоб зобразити перший варіант, проведіть простим олівцем на аркуші паперу півколо. З'єднайте її кінці прямою лінією.
2 Розділіть отриманий відрізок зарубками на чотири рівні частини. Тепер з'єднайте послідовно ці зарубки дугоподібними лініями. Ви намалювали основу парасольки.
3 Знайдіть і відзначте точкою середину зображеної дуги. Провівши три плавні зігнуті риси від цієї точки до зарубки на прямий внизу. Таким чином ви зобразили лінії, які передбачають спиці, які складають каркас парасольки.
4 Намалюйте ручку. Для цього проведіть вниз пряму від серединної точки на дузі, через другу зарубку в нижній частині парасольки, на 3-4 см.
закруглити її у кінця, зверху Домалюйте кнопочку. Зітріть зайві олівцеві лінії. Розфарбуйте малюнок.
5 Для отримання об'ємного зображення парасольки намалюйте витягнутий овал. Зверху прірісуйте дугоподібну лінію. Звичайний дощовою парасолька має конструкцію з восьми спиць, тому розділіть овал на вісім рівних частин.
6Далі з'єднайте одержані точки дугами. Позначте на поверхні парасольки лінії спиць. Намалюйте ручку, розфарбуйте парасольку різнокольоровими часточками фарбами або олівцями.

Зверніть увагу
Парасолька пляжу має набагато більшу кількість спиць, тому якщо ви малюєте саме його, зобразіть не вісім, а шістнадцять часточок на поверхні.

Корисні поради
Розфарбувати парасольку можна по-різному. Зробіть його смугастим, розмалюйте квітами або виконайте по краю небудь орнамент. Забарвлення буде залежати, насамперед, від характеру вашого малюнка.

Дамський парасолька від сонця розфарбуйте в ніжні, пастельні тони. По обідку намалюйте оборки або мережива. Пляжний ж парасолю може бути пофарбований в найяскравіші кольори, які зможуть передати на малюнку теплі фарби літа.

Джерела

Походження слова «парасольку»


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як намалювати парасольку.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: