filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:04 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як треба платити за ліфт.
Як треба платити за ліфт.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 10:43 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Оплата комунальних послуг досить часто викликає безліч запитань у населення. Особливо це стосується будинків, обладнаних ліфтами. Існують спеціальні закони, що регулюють дане питання.

Вам знадобиться
Житловий Кодекс Російської Федерації.

Інструкція

1 Візьміть до увагу, що ліфт у відповідності зі статтею № 36 Житлового Кодексу Російської Федерації є спільним майном власників. Згідно зі статтею № 39 Житлового кодексу РФ утримання спільного майна оплачують власники багатоквартирного будинку.
2 Врахуйте , що розмір обов'язкових платежів (на утримання і ремонт загального майна) будь-якого власника приміщення багатоквартирного будинку пропорційний його частці, яка перебуває у праві спільної власності в багатоквартирному будинку. Тобто, розмір стягуваної плати за ліфт буде залежати від площі квартири.
3 Якщо ви - наймач житла, то на вас також поширюється вищевказане правило. Відповідно до частини другої статті № 156 Житлового Кодексу Російської Федерації розмір оплати за користування жилим приміщенням, за утримання і ремонт даного приміщення, для наймачів за договорами соціального найму визначається виходячи із загальної займаної площі приміщення.
4 В випадку якщо ви проживаєте на першому поверсі і ліфтом не користуєтеся, можна провести збори сусідів і зажадати перерозподілу оплати з метою звільнення вас від такої. Звичайно, варто враховувати складність здійснення такої міри, так як люди навряд чи погодяться платити більше зазначеного в квитанціях.
5 Крім цього, депутати Держдуми нещодавно внесли на розгляд законопроект, який пропонує звільнити мешканців перших поверхів багатоквартирних будинків, забезпечених ліфтами, від оплати на утримання і ремонт даного обладнання. Власників приміщень також передбачається звільнити від оплати за капітальний ремонт підйомного устаткування і шахт. В даний час цей документ перебуває на попередньому розгляді. Більш детально він буде розглянутий на весняній сесії в квітні-травні 2012 року.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як треба платити за ліфт.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: