filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:38 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як краще оформити дарчу на квартиру.
Як краще оформити дарчу на квартиру.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 10:47 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
У тому випадку, коли власник квартири або будинку передає об'єкт нерухомості на безоплатній основі у власність іншій особі, необхідно оформити договір дарування або дарчу.

Вам знадобиться
- договір, завірений у нотаріуса;
- документи, що підтверджують право власності;
- паспорта обох сторін.

Інструкція

1 Для оформлення дарчої дві сторони, які беруть участь у цьому процесі, повинні укласти договір дарування. Ви можете це зробити в звичайній письмовій формі, а можете запевнити папір у нотаріуса. Найкраще це робити у фахівця, оскільки він може підказати спосіб оформлення дарчої більш оптимальним методом, щоб убезпечити себе від появи інших претендентів на об'єкт дарування. Також у разі втрати документа ви завжди зможете його відновити, отримавши копію в нотаріальній конторі.
2 Після того як ви оформите дарчу, зареєструйте цей документ в Управлінні Федеральної реєстраційної служби.
3 Крім жавної вам необхідно буде надати в Управління квитанцію про оплату держмита на реєстрацію права власності об'єкта дарування, заяву дарувальника і заяву одаровуваного про реєстрацію права власності.
Також вам необхідно буде надати паспорти обох сторін, кадастровий паспорт об'єкта даруємо нерухомості. Якщо цей об'єкт є спільною власністю подружжя, то потрібно буде надати згода чоловіка або дружини дарувальника, яке повинно бути завірене у нотаріуса на здійснення даного процесу.
4 Надайте також в управління документ, який підтверджує право власності дарувальника на даний об'єкт, довідку з БТІ, в якій повинна бути вказана інвентаризаційна оцінка житлового приміщення. Підготуйте довідку про склад зареєстрованих осіб в цьому приміщенні. Якщо хтось із проживаючих там недієздатний чи не досяг повноліття, необхідно надати згода опікуна.
5 В тому випадку, якщо дарувальник і обдаровуваний є членами однієї сім'ї або далекими родичами, немає необхідності платити податок на дарування. Якщо ж обидві сторони не є родичами або далекі родичі, податок на об'єкт дарування скласти 13% від його вартості. У цьому випадку краще всього оформити договір купівлі-продажу.

Джерела

Як оформити дарчу на квартиру або будинок


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як краще оформити дарчу на квартиру.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: