filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:04 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як краще назвати велику собаку.
Як краще назвати велику собаку.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 10:49 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Вибір імені-прізвиська для собаки так само важливий, як і для людини. Кличка і собака повинні відповідати один одному. Коли ви ясно уявляєте собі, що з маленького незграбного пухнастого грудочки виросте чудовий красень-пес, який зможе, стоячи на задніх лапах, передні класти вам на плечі, слід вибирати і відповідну кличку.

Інструкція

1 Багато собаки, які з'являються в будинках цуценятами, мають родовід. А це значно спрощує вибір імені, оскільки ви вже знаєте, як буде виглядати щеня, ставши дорослим. Крім того, цуценята з родоводом мають ім'я, яке дає їм заводчик. Воно починається на певну букву, пов'язану з порядковим номером посліду. Ви можете підібрати ім'я собаці на цю букву, використовуючи каталоги собачих кличок, відсортованих за алфавітом. Такі каталоги можна знайти в інтернеті.
2 При підборі клички враховуйте загальні правила, за якими привласнюють імена собакам. Вона повинна бути короткою, не більше двох, максимум трьох складів, звучною і досить легко вимовлятися, коли ви будете голосно підкликати собаку до себе. Добре, якщо в собачому імені буде присутній звук «р», і бажано, щоб у ньому було поєднання двох приголосних, що стоять підряд.
3 Краще назвати велику собаку таким ім'ям, яке звучить досить шанобливо.
Якщо характер породи досить спокійний і собаці, коли вона буде дорослою, буде притаманне «царське» поведінку, можна використовувати імена іноземних королів, назвати її Річардом, Кінгом, Рексом або Регіною, Марго.
4 Якщо пес обіцяє вирости у грізного захисника хазяйського добра і членів його сім'ї, можна підібрати «піратську» кличку типу Флінт, Морган. Але не можна давати кличку, має негативний відтінок - Кілер, Злий і подібні. Такі породи, як вівчарка, доберман або бультер'єр, мають вроджену агресивність, ви можете згладити це якість характеру, підібравши псові кличку «пом'якше» - Лессі, Ліззі, Смоккі, Гізлі.
5 Знаючи історію породи, зверніться до неї. Почитайте, як звали доблесних предків - родоначальників, чия кров тече в жилах вашого пса. Або, якщо назва породи пов'язано з певною країною, виберіть цуценяті ім'я, властиве представникам цього народу або тим собакам, яких розводять там.
6 Великим собакам добре підходять клички з назвою явищ природи, диких тварин, річок - Амур, Барс, Грім, Памір, Тайджер або Лео (від тигра і лева по-англійськи).

Джерела

Каталог собачих кличокВ мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як краще назвати велику собаку.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: