filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:38 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як намалювати годівницю для птахів.
Як намалювати годівницю для птахів.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 10:49 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Годівниця для птахів часто виглядає як справжній будиночок. А що може бути простіше придумати і намалювати прекрасний маленький будиночок для братів наших менших! Тим більше цей малюнок може спонукати до того, щоб зробити годівницю своїми руками.

Вам знадобиться
Аркуш паперу, простий олівець, гумка, матеріали для роботи в кольорі.

Інструкція

1 Приготуйте потрібні для роботи матеріали. Уявіть собі, яку годівницю вам хотілося б бачити. Вона може бути і прямокутної, і круглої, і у вигляді російського будиночка або багатоярусної полиці. В залежності від вашого малюнка розташуйте аркуш паперу вертикально або горизонтально. Простим олівцем почніть виконувати начерк.
2 Якщо ваша годівниця має прямокутну форму, то намалювати її ви можете як в перспективі, так і фронтально (з одного боку). Перший варіант трохи складніше і цікавіше буде виглядати, другий - простіше. Якщо ви малюєте в перспективі - не забудьте, що всі лінії в площині повинні прагнути до зустрічі один з одним на лінії горизонту. Почніть з підстави. Форма підстави може бути самою різноманітно, все залежить від вашої фантазії. Прямокутне підставу в перспективі буде виглядати як ромб, кругле - як овал.
3 Далі «Підійміть» стінки годівниці. Їх може і не бути (але в такому випадку корм може здувати вітром і засипати снігом). Після стін придумайте і намалюйте дах. Вона може бути і плоскою і похилим - на ваш розсуд. Потім придумайте оформлення годівниці. Можете прикрасити її різьбленням або якийсь розписом. Або пустити по ній кручені рослини.
4 Щоб оживити свій малюнок, намалюйте дві-три пташки, які сидять в годівниці і літають навколо неї. Прикріпіть годівницю до дерева. Вона може бути підвішена за гілку або примотати до стовбура дерева однією стороною (це положення більш стійко для годівниць). Ластиком видаліть всі непотрібні лінії. Почніть виконувати малюнок у кольорі або залиште його в олівці.
5 Для малюнка в кольорі вам підійдуть акварель, кольорові олівці та фломастери. Заповнювати починайте з фону, в даному випадку - з неба. Потім намітьте основні колірні плями на малюнку, а після проробляйте їх з урахуванням розташування світла і тіні. Після роботи фарбами або олівцями виконайте обведення фломастерами, що зробить ваш малюнок більш яскравим і чітким.

Джерела

Годівниці для птахівВ мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як намалювати годівницю для птахів.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: