filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:40 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як jad переробити jar.
Як jad переробити jar.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 10:50 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Не всі сучасні телефони завжди підтримують завантаження і установку різних java ігор або додатків в форматі jar. Багато хто з них не функціонують в разі відсутності jad-файлу. Існує кілька способів перетворити jad в формат jar-файлу.

Інструкція

1
Скачайте на свій комп'ютер програму Jad Maker, яку можна знайти за запитом в інтернеті у вільному доступі. Вона допоможе створити jad-файл. Розархівуйте програму і запустіть. Для неї потрібна наявність Microsoft. NET Framework 2.0. Встановіть його, якщо програма не запускається. Також додаток можна запустити з будь-якого змінного носія, не торкнувшись реєстр всієї комп'ютерної системи.
2 Перемістіть jar файл у вікно встановленої програми Jad Maker або клікніть по файлу правою кнопкою миші і виберіть в меню Make Jad. Тим самим ви активуєте провідник, jad-файл автоматично буде сформовано в папці, в якій розташований файл jar. Програма зручна тим, що ви можете обробляти декілька файлів одночасно.
На свій мобільний телефон закачайте обидва файли разом, а запустите тільки jad. Під час переходу з одного файлу на інший настройки в системі Windows залишаться без зміни.
3 Можна обійтися без скачування програми. Зробіть перетворення в блокноті, тому що файл jad є текстовим. Відкрийте jar-файл архіватором WinRAR. Увійдіть в папку META-INF і вийміть з неї файл MANIFEST.MF. Відкрийте його через «Блокнот». В самому кінці файлу допишіть кілька рядків, які вказують на розмір jar в байтах: MIDlet-Jar-Size 168798. Його можна дізнатися в рядку меню «Властивості», клікнувши правою кнопкою миші по файлу jar, і переписати без всяких пропусків. Дані властивості jar-файлу і посилання на нього можна одержати з jad. Тільки після цього по вашій команді почнеться скачування першого.
4 Збережіть скачаний файл командою «Зберегти як ...», вказавши ім'я jad-файлу. Якщо програма напише, що jar-файл перевищив максимально допустимий розмір, відкрийте jad і змініть цей параметр на будь-яке значення поменше.В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як jad переробити jar.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: