filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:04 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як любити італійця.
Як любити італійця.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 10:52 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Батьківщина Ромео і Джульєтти - ідеальне місце для романтичного знайомства. А головним надбанням Італії вважаються чоловіки. Пристрасні, красиві і галантні, вони здобули славу фатальних звабників. Любити їх складно і захоплююче.

Інструкція

1 Італійські чоловіки - природні спокусники. Вони чемні і темпераменти, відрізняються вродженим почуттям гумору, життєлюбством і інтелектом. Італійці начитані, цінують культурну спадщину своєї країни, знають і люблять класичну літературу (зокрема поезію) і часто демонструють це своїм обраницям. Намагайтеся відповідати своєму коханому в начитаності та освіченості.
2 Одружуються італійці пізно, тому для них в порядку речей проживати разом з батьками років до сорока і прислухатися до думки і порад своїх матерів. В Італії своєрідний культ матері, а психологи навіть придумали спеціальний термін для такого явища - «мамізм». Тому вам доведеться змиритися, що останнє слово в будь-якій ситуації залишиться за мамою вашого обранця. Піти проти її волі він навряд чи зважиться. Постарайтеся і ви підтримувати з нею добрі стосунки.
3 Вирішивши пов'язати своє життя з італійцем, доведеться пристосуватися до його емоційності, яка може зруйнувати взаємини.
Існує думка, що жити з італійським чоловіком - все одно, що на пороховій бочці. Сварка може спалахнути з найменшого приводу. Але як швидко вона почнеться, також стрімко і закінчиться. Зверніть увагу: південці більш темпераментні, ніж жителі півночі Італії.
4 Покохавши італійця, наберіться терпіння. Він навряд чи швидко запропонує вам руку і серце. Італійський чоловік буде забезпечувати свою обраницю, дарувати подарунки, але відразу одружуватися не стане. Розлучення в Італії триває близько трьох років, і за законом італієць повинен буде платити аліменти не тільки дітям, але й колишній дружині, поки та не вийде вдруге заміж. Тому італійські чоловіки воліють сто разів подумати, перш ніж одружитися.
5 Руська прислів'я - шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок - як не можна краще характеризує італійців, які є великими гурманами. Вони не тільки люблять добру кухню, але, як правило, самі вміють прекрасно готувати. Зазвичай їх навчають цього з дитинства. Щоб любити італійського чоловіка, треба стати відмінною кулінаркою і відмінною господинею.

Джерела

Любити італійця


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як любити італійця.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: