filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:36 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вести облік у громадському харчуванні.
Як вести облік у громадському харчуванні.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 10:53 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Багато людей, які приходять в пункт громадського харчування, обурюються цінами на готову продукцію. Ці люди не враховують додаткових витрат подібних закладів. Процес ціноутворення в них явялется досить складним.

Інструкція

1 На жаль, нормативних документів, присвячених обліку даного виду діяльності, складено дуже мало, а підводних каменів в цій області може бути досить багато. Ціни в громадському харчуванні встановлюються як на сировину, так і на готову продукцію. Вартість покупки тут формується так само, як і в роздрібній торгівлі. Це відпускна ціна постачальника, плюс вартість акцизів, ПДВ, митних платежів, транспортних та інших витрат по закупівлі і транспортуванні. Крім того, в підсумкову ціну необхідно включати витрати на оренду приміщення, заробітну плату персоналу та комунальні платежі.
2 Під уникнути втрат продукції всередині виробництва використовують так звану облікову ціну. Облікова ціна необхідна для того, щоб забезпечувати контроль над рухом товарно-матеріальних цінностей в системі матеріальної відповідальності: у коморі, на виробництві та в буфетах цінності повинні бути списані за видатками за тими цінами, за якими вони були оприбутковані.
3 Нарешті , найголовнішим у веденні обліку для громадського харчування є формування роздрібної ціни. Роздрібна ціна - це ціна, за якою товари продаються кінцевим споживачам. Складається вона з вартості придбання товарів і єдиної торговельної націнки, розрахованої для підприємств громадського харчування.
4 Ведення обліку общепита відбувається за попередньо складеним планом. Спершу потрібно зафіксувати всі понесені витрати. Не тільки на закупівлю продукції і заробітну плату робітникам, але й оренду приміщення, податки і тек далі. Наступний пункт - скорочення можливих збитків і втрат виробництва. Це і точний розрахунок необхідної кількості закупівель, щоб нічого не зіпсувалося, і призначення матеріально відповідальної особи у разі розкрадань або псування майна. Потім йде формування підсумкової ціни продукту; тієї самої роздрібної ціни, про яку йшлося вище.
5 Є ще один важливий пункт плану - розподіл прибутку. Частина прибутку хороший керівник залишає на подальшу модернізацію виробництва, премії робітникам і так званий резервний фонд, який може бути використаний при виникненні непередбаченої ситуації.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вести облік у громадському харчуванні.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: