filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:39 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як повернути відформатовані файли.
Як повернути відформатовані файли.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 10:55 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Для успішного відновлення інформації, вилученої з жорсткого диска, необхідно використовувати правильний алгоритм дій. Важливо розуміти, що зайві маніпуляції з вінчестером, як правило, призводять до повної втрати файлів.

Вам знадобиться
- Recuva;
- Easy Recovery;
- Magic UnEraser

Інструкція

1
Більшість програм, призначених для відновлення видалених файлів, мають схожий принцип настройки. Одночасно з цим, в них використовуються різні алгоритми сканування жорстких дисків. Почніть з вибору програми, за допомогою якої ви будете виконувати пошук видаленої інформації.
2 Якщо ви можете дозволити собі заплатити невелику суму за покупку платній утиліти, використовуйте програми Easy Recovery або Magic UnEraser. Для початкового сканування диска безкоштовною утилітою підійде програма Recuva.
3 Встановіть обране програмне забезпечення і запустіть його. У стартовому меню виберіть спосіб видалення файлів. Зазвичай присутні наступні пункти: «Форматування», «Вилучення з кошика», «Видалення розділу».
4 Тепер вкажіть типи файлів, пошук яких необхідно здійснити в першу чергу. Багато програми володіють спеціальними шаблонами, що дозволяють швидко вибрати комплект файлів по групах: «Зображення», «Документи», «Програми» і так далі.
5 Відкрийте додаткові налаштування програми і активуйте пункт «Глибоке сканування» або «Поглиблений аналіз». Використання даних функцій, як правило, підвищує час, витрачений на пошук файлів. Одночасно з цим збільшується шанс успішного відновлення інформації.
6 Натисніть кнопку «Сканування» або «Пошук». Дозвольте програмі виконати необхідні операції. У цей період рекомендують не виконувати ніяких додаткових маніпуляцій з комп'ютером, щоб не змінити структуру файлів на диску.
7 Подивіться доступні до відновлення файли і виділите потрібні вам. Натисніть кнопку «Зберегти». Заповніть форму, що відкрилася і підтвердіть запуск відновлення вибраних файлів. Перевірте їх працездатність. Відновіть структуру пошкоджених даних.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як повернути відформатовані файли.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: