filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:40 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вводити ієрогліфи.
Як вводити ієрогліфи.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 10:55 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Спілкування в міжнародному форматі за допомогою цифрового зв'язку вимагає часом деяких навичок. Так, буває важко вести листування з азіатськими партнерами, які в писемності використовують ієрогліфи.

Інструкція

1 Якщо ви бажаєте бачити на екрані свого монітора ієрогліфи, а не якісь хитромудрі символи або ж просто квадрати, то зайдіть в панель управління і виберіть там опцію під назвою «Мова і регіональні стандарти». З'явиться вкладка «Мови», на якій поставте галочку навпроти опції «Встановити підтримку мов з листом ієрогліфи».
2 Після цього натисніть кнопку «Застосувати». Система запропонує вам вставити ліцензійний диск для установки відсутніх компонентів. Коли вся процедура буде доведена до свого логічного завершення, ієрогліфи будуть відображатися на вашому комп'ютері нормально.
3 Є ще один варіант для введення ієрогліфів. Для цього вам буде потрібно завантажити програму Chinese Global IME. Її можна знайти на сайті microsoft.com. Багато місця вона не займе, а користь принесе значну.
4 Після того як ви встановите даний редактор, необхідно знову зайти у вкладку «Мова і регіональні стандарти».
У що з'явилася опції «Мови» натисніть кнопку під назвою «Детальніше». З'явиться вкладка «Параметри», на якій активуйте кнопку «Додати». В результаті вам буде запропонований список мов, з якого слід вибрати або «Китайська (КНР)» або «Китайська (Тайвань)». У першому випадку вибір грунтується на принципі написання спрощеного варіанту ієрогліфів, а в другому в розрахунок береться традиційне написання. Після того, як ви натиснете кнопку «Застосувати», в мовну панель додасться ще один мову введення.
5 Для того щоб ввести ієрогліфи за допомогою вищерозглянутих програми, необхідно написати слово російськими літерами так як воно звучить на китайській мові, наприклад «піньінь». Після цього комп'ютер сам підбирає найбільш підходящі по звучанню ієрогліфи. Вам буде потрібно підтвердити варіант, наданий комп'ютером. Для цього слід натиснути пробіл.
6 Іноді від вас може знадобитися ручне втручання. Зазвичай це необхідно у випадках написання самотнього або рідкісного знака. Вам будуть запропоновані варіанти близьких за звучанням ієрогліфів. Встановивши на потрібний вам значок курсор, ви підтвердіть свій вибір.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вводити ієрогліфи.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: