filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Вівторок, 16.10.2018, 04:41 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Радіо онлайн
Профіль
Вівторок
16.10.2018
04:41


Логін:
Пароль:
Нові торренти


Переглядів:[2706]
Рейтинг:[4.0]
Завантажень:[254]


Переглядів:[2825]
Рейтинг:[3.0]
Завантажень:[405]


Переглядів:[1995]
Рейтинг:[4.5]
Завантажень:[232]


Переглядів:[1961]
Рейтинг:[0.0]
Завантажень:[221]
Головна » Торренти » Еротичні

У категорії матеріалів: 3
Показано матеріалів: 1-3

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
Сюжет:
Одного разу Ксенія - молода красива бібліотекарка, відкриває для себе новий світ емоцій, сексуальних бажань і фантазій. Вона починає бачити красу в речах, які здаються брудними і вульгарними для більшості людей. Її проблеми починаються, коли вона відповідає на оголошення в додатку до сексгазети. Незабаром вона приймає псевдонім, і її бажання нового сексу обертається страшним сюрпризом, що з кожним разом стає все більш небезпечним...
"Ще" є гіркою історією молодої істоти, яка з доброї волі вибрала найкоротший шлях, по завершенню якого її чекає не велике просвітлення, а повна деструкція і дерев'яний ящик. При цьому, у фільмі геть відсутня будь-яка дидактичність і засудження - є тільки констатація згубного способу життя, за принади якого потрібно заплатити непомірну ціну.
XVII століття. Інквізиція тримає в страху всю Європу. І простий люд і знать вірять, що всюди мешкають відьми. Для швидкого суду і розправи над відьмами по містах і селах роз'їжджають жорстокі мракобіси-інквізитори. Не гребуючи витонченими тортурами і обманом, вони всюди влаштовують «азартне» полювання на відьом. У страшних муках дружини обмовляють чоловіків, діти - батьків, серед загального страху цілі родини йдуть на багаття, лише деякі наважуються виступити проти караючої руки святої церкви. У своїй боротьбі вони можуть покладатися на Бога. Але чи почує Господь молитви тих, над ким інквізиція вже занесла криваву сокиру? Через вражаюче зображення атмосфери страху і примусових зізнань, які нагадували сталінські методи комуністичного режиму 50-х рр.., Фільм був знятий з прокату і з'явився на телеекранах тільки після 1989 року.