filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Вівторок, 16.10.2018, 04:40 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Радіо онлайн
Профіль
Вівторок
16.10.2018
04:40


Логін:
Пароль:
Нові торренти


Переглядів:[2706]
Рейтинг:[4.0]
Завантажень:[254]


Переглядів:[2825]
Рейтинг:[3.0]
Завантажень:[405]


Переглядів:[1995]
Рейтинг:[4.5]
Завантажень:[232]


Переглядів:[1961]
Рейтинг:[0.0]
Завантажень:[221]
Головна » Фільми » Документальне кіно

У категорії матеріалів: 57
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Опис фільму:
Що б сталося, якби кожна людина на Землі просто зникла? Пішла. Не померла, просто пішла. Це вражаюча історія світу, який ми ніколи не побачимо. Світ без людей, де міські вулиці все ще повні автомобілів, проте без водіїв. Ніхто не полагодить мости, не відремонтує будівлі, не підтримає електростанції. Будучи керованою людством протягом тисячоліть, природа відновлює землю. Як довго хмарочоси, атомні електростанції і наші будинки протягнули б без нас?
Опис:
Документальний кінофільм "Срібна Земля. Хроніка Карпатської України 1919-1939" створено на основі спогадів очевидців подій міжвоєнного періоду в західній Україні на Закарпатті. Загалом до фільму було опитано понад 20 людей, декого з них уже немає в живих, але їхні спогади будуть завжди важливим документом нашої історії.
Опис:
Станьте свідком неймовірних пригод двох сімей, які прагнуть зробити своєю домівкою одне з найнебезпечніших місць на землі. Ви зійдетесь віч-на-віч з цими величними царями Савани і їх справжнім життям, любов'ю та рішучістю.
Опис фільму: Автори фільму розповідають історію світу від Великого вибуху і до наших днів. Як наша планета готувалася до появи людини. Як кам'яний вік привів до винаходу паровоза. Як зійшли перші насіння міст та цивілізацій.
Фільм демонструє нам красу планети і наслідки руйнувань, здійснені діяльністю людини. Шрами, спричинені промисловим виробництвом, наслідками воєн, екологічних катастроф, розкривають глядачу реальну ситуацію на планеті. Під час створення фільму HOME було створено 500000 фотографій, які були зроблені в більше ніж 100 країнах світу, продано 3 мільйони книг, проведено 100 безкоштовних виставок з більш ніж 100 мільйонів відвідувачів, знято 4 документальних фільми з глядацькою аудиторією 5 мільйонів чоловік. 5 червня 2009 року, у Всесвітній день навколишнього середовища, екологічно-просвітницька картина «Home» Яна Артюса-Бертрана і Люка Бессона, стала першим фільмом, прем’єра якого пройшла одночасно в 87 містах різних країн світу і на YouTube.
Документальна стрічка, що досліджує історію, процес та схему роботи створення як цифрового, так і плівкового кіно. Вона показує, чого досягли митці, використовуючи як цифру, так і плівку, та як їхні потреби і інновації допомогли підштовхнути кіновиробництво у нових напрямках. У стрічці безліч інтерв’ю із режисерами, операторами, колористами, вченими, інженерами та художниками, що розкривають їхній досвід та відчуття при роботі з плівкою та цифрою. На якому етапі ми тепер, як ми сюди потрапили і що принесе нам майбутнє.
Цей документальний фільм розповідає про трійцю засновників найбільшої файлообмінної мережі та про їхню боротьбу з найбільшою у світі індустрією. Хто вони — комп’ютерні пірати чи революціонери? Про це можна дізнатися лише за межами клавіатури.
Тисячі видів тварин зникли з лиця Землі за мільйони років еволюції. Але що, коли спробувати їх повернути до життя і дати їм ще один шанс на виживання? Дослідник дикої природи і великий прихильник пригод Найджел Марвін планує створити в 21 столітті власний доісторичний парк і заселити його небаченими мешканцями. За допомогою машини часу він вирушає на незвичайне сафарі в далеке минуле нашої планети, щоб познайомитися з доісторичними тваринами. Найджела чекають зустрічі з найжахливішими хижаками давнього світу – тиранозаврами і шаблезубими тиграми, а також носорогами-еласмотеріями і величезними мамонтами, гігантськими крокодилами і печерними ведмедями. Ласкаво просимо в Парк доісторичного періоду! Жанр: документальний, фантастика, пригодницький
Часом природа може здивувати так, що будь-який найталановитіший кінорежисер лише розведе руками від заздрощів. Ні на одному екрані ви не побачите такого безумства, такої любові і такої пишноти, які зустрічаються в живій природі. І лише вона сама може відкрити свої таємниці. У нашій програмі ви побачите як найбільш відомі, так і малопомітні, але не менш цікаві природні явища.
Документальний серіал про те, який постає нашому погляду Земля з висоти пташиного польоту, очима самих птахів, в грандіозному природному калейдоскопі. Приголомшливі види п’яти континентів, подані в новому ракурсі в цьому шести серійному фільмі, завдяки якому можна приєднатися до зграї лапландських гусей, журавлів, фламінго, пеліканів, орлів і іншої пташиної братії. Для створення фільму були використані останні технології повітряних зйомок, щоб ми змогли в найдрібніших деталях побачити всю міць природи. Погляду глядача відкриється ракурс видимий лише оці летить високо в небі журавля, який проноситься над каналами Венеції або пережити плавне ковзання разом з білоголовим Орланом на тлі Великого Каньйону. Фільм «Земля з пташиного польоту» відкриє перед вами секрети того що таїть у собі блакить неба, показуючи світ в абсолютно новій і захоплюючої перспективі. Коментує фільм Давид Теннант.