filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Четвер, 18.10.2018, 12:31 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Радіо онлайн
Профіль
Четвер
18.10.2018
12:31


Логін:
Пароль:
Нові торренти


Переглядів:[2710]
Рейтинг:[4.0]
Завантажень:[254]


Переглядів:[2832]
Рейтинг:[3.0]
Завантажень:[405]


Переглядів:[1999]
Рейтинг:[4.5]
Завантажень:[232]


Переглядів:[1964]
Рейтинг:[0.0]
Завантажень:[221]
Головна » Фільми » Документальне кіно

У категорії матеріалів: 57
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Ніде на Землі світ природи і світ духів не сплетені воєдино так, як в Індії. Тут повітря і вогонь, тварин і рослини, гори і річки шанують як богів. І одне з наймогутніших божеств – це річка Ганг. Тисячоліттями вона приносила життя цієї випаленої землі і живила тіла і душі незліченних мільйонів істот, що живуть на її берегах і вклонялися їй.
Сюжет: Озвучений одним з найзнаменитіших у світі ведучих і натуралістів сером Девідом Аттенборо документальний серіал досліджує питання того, яке майбутнє чекає вимираючі види тварин, дику природу і, в кінцевому рахунку, людство. Програма висвітлює глобальні екологічні проблеми, робить спробу відповісти на питання, як забезпечити збереження вимираючих видів, і аналізує, яку користь можуть принести справі захисту навколишнього середовища еко-туризм і уряд. Вас також чекає розповідь про те що знаходиться під загрозою зникнення в диких куточках природи і цінних джерелах природних ресурсів.
Марк Франкетті веде переговори з деким з внутрішнього кола Путіна в спробі з’ясувати, що росіяни думають, і як це може вплинути на Великобританію.
Що трапиться, якщо усі люди на планеті одночасно підстрибнуть? Чи можна вижити, якщо тебе поховали живцем? І як врятувати своє життя у ліфті, який падає? З’ясовувати відповіді на ці запитання взявся самовпевнений та відчайдушний науковець Грег Фут (Greg Foot), який готовий на все, аби дізнатися правду!
Пінгвіни, мабуть, одні з найвідоміших представників пташиного світу. Секрет популярності цих своєрідних пернатих дуже простий. Незграбні на суходолі і нездатні літати в повітрі, ці птахи вміють “літати” під водою. Пінгвіни – справжні піонери-першопрохідці, здатні виживати в найважчих умовах нашої планети. Ці безпосередні і товариські птахи освоїли найсуворіший континент планети – Антарктиду, де зимові температури сягають -70 °С, а жорстокі крижані вітри з величезною швидкістю проносяться крізь пустельні льодовикові рівнини. У суворих умовах полярної зими пінгвіни вирощують своє потомство, утворюючи численні колонії та зігріваючи один одного своїми тілами. Але чи зможуть ці відважні істоти подолати найголовніше випробування приготоване в майбутньому – зміна клімату? Новий фільм BBC спробує відповісти на це питання.
Ці зачаровані острови знаходяться в Карибськім морі між Північною і Південною Америкою. Будь-який з островів Карибського басейну – райське місце для відпочинку: білосніжні піщані пляжі і смарагдові лагуни з кораловими рифами і з строкатим хороводом риб, яскраві фарби тропічних квітів і густа зелень пальмових гаїв. Але протягом багатьох століть оперізуючі острова величезні коралові рифи є смертельними пастками для відважних моряків. Урагани, шторми і атаки піратів послужили причиною загибелі величезної кількості кораблів, уламки які лежать в прибережній зоні.
1. Holy War В кінці листопада 1095 Папа Римський Урбан II виголосив проповідь, яка змінила долю Європи. Натовпи людей схвильованих словами Папи почали збиратися усюди, де ставало відомо про те, що сказав Урбан II в Клермоні. Скоро папське послання облетіло всю західну Європу. Так почалася історія хрестових походів. 2. The Clash of Titans У 1192 році відбулося вирішальна битва за священне місто Єрусалим. Головними дійовими особами були дві великих особистості. Їхні імена назавжди залишились вписаними в історію хрестових походів. Це Саладін, великодушний хранитель ісламської віри і Річард Левине Серце хоробрий і відчайдушний король лицарів. Ми не будемо переповідати відомі міфи, а спробуємо з’ясувати які були реальні люди Річард і Саладін. 3. Victory and Defeat В кінці 11 століття Папа Римський закликав християн до зброї, надихнувши десятки тисяч воїнів хрестоносців відправитися на інший кінець світу, щоб відвоювати у мусульман святе місто Єрусалим. Але доля святої землі була вирішена зовсім не в Єрусалимі, а в Єгипті. І кінцевий результат походів визначили не християни, а монголи. Про драматичні сторінки останньої глави історії хрестових походів згадують не часто.
Кілька років тому в Центральній Африці був знайдений абсолютно унікальний вид горил – Мбелі Бай, що відрізняється миролюбним і доброзичливим характером. На відміну від своїх агресивних родичів, ці горили набагато активніше взаємодіють між собою, збираючись групами для пошуку їжі і прісної води. І, що більш важливо, для спілкування. Поведінка тварин вразила вчених настільки, що довелося переписувати підручники. Але що зробило інші раніше вивчені види горил такими агресивними? Думка вчених з цього питання досить категорична – схоже причиною слугувало близьке спілкування з людиною. Новий фільм ВВС “Горили” дозволить нам по-іншому поглянути на цих дивовижних тварин.
Люди стали домінуючим видом на планеті Земля. Нині наш час, час людей. Землю населяють понад 7 млрд. осіб, людство стало силою природи, що змінює ландшафт планети. Як людство вирішує проблеми, що постають перед ним? Де розселити, як прогодувати, чим перемістити ці маси народу і де, та як отримати відповідні ресурси, енергію, метали, воду? Про це розкажуть три фільми.
Разом з Валміком Тапаром ми вирушимо незабутню подорож до Індії. Ми відвідаємо ліс Гір (північно-західне узбережжя) – останнє в світі місце проживання азіатських левів. Протягом 2000 років леви жили на одній території з людьми. Здається неймовірним, але азіатські леви терпляче і спокійно ставляться до людей. Можна сидіти на землі чи йти і лев не чіпатиме людини. Ми звичайно ж побачимо символ природи індійського субконтиненту – тигра. Але не тільки тигри населяють цей великий субконтинент. Тут без праці могла б поміститися вся Європа. Адже відстань зі сходу на захід Індії не менше, ніж від Лондона до Стамбула. З вологих лісів серця Індії ми вирушимо на захід до посушливих пустель Гуджарат і Раджастан. Випалені солцем луки трясуть від копит винторогих антилоп. Соляні озера відображають грім копит уланів. З гарячої пустелі ми вирушимо на північ у холодні й пустельні Гімалаї. Можна подумати, що в крижаних обіймах цих вершин немає життя, але це не так. Ми пролетимо над ланцюгом цих гір разом з бороданів-ягнятник. У крижаних фортецях можна зустріти гірських козлів і тар, гімалайського Улара і вічного символу засніжених гір – сніжить барса. Тут у горах беруть початок великі ріки Індії. Ми проследуем за Гангом від льодовиків до моря. По священним водам плавають величезна кількість риби. У покритих соковитою рослинністю берегах річок можна побачити різноманітних представників фауни. І серед них одного з найбільших і величних – слона. найбільші тигри переслідують носорогів, диких буйволів і барасінгів.