filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Четвер, 20.09.2018, 19:38 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Радіо онлайн
Профіль
Четвер
20.09.2018
19:38


Логін:
Пароль:
Нові торренти


Переглядів:[2655]
Рейтинг:[4.0]
Завантажень:[247]


Переглядів:[2770]
Рейтинг:[3.0]
Завантажень:[401]


Переглядів:[1953]
Рейтинг:[4.5]
Завантажень:[220]


Переглядів:[1924]
Рейтинг:[0.0]
Завантажень:[214]
Головна » Фільми » Документальне кіно

У категорії матеріалів: 57
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Ганнібал Барка – один з найвеличніших полководців і державних мужів старовини, затятий ворог Риму і останній оплот Карфагена. Великий полководець володів даром панувати над людьми, що виражалося в безмежному покорі, в якому він умів тримати свої багатомовні й багато племінні війська, що ніколи не бунтували проти Ганнібала навіть у найважчі часи. Ганнібал Барка і сьогодні вважається одним з найбільших тактичних геніїв людства. Вперше глядачі отримають можливість на власні очі побачити героїчний шлях цього полководця. Форсування могутньої річки Рони, перехід через зимові Альпи на бойових слонах і подальше вторгнення на територію Італії, бій з однією з найбільших армій того часу – армією Рима, – це лише частина його запаморочливих військових успіхів, завдяки яким ім’я Ганнібала вписано великими літерами в книгу військової історії.
«Невідома Південна Америка» відкриває усі таємниці четвертого за площею та кількістю населення континенту нашої планети. Землі контрастів, що стала домівкою для тисяч різноманітних видів життя – від вічно засніжених Анд до вологих лісів Амазонки та пустелі Атакама. Саме у Південній Америці розташовані найдовша у світі ріка, найдовший за протяжністю гірський хребет, а також найбільші за площею тропічні ліси. Також материк прославився своїм південним узбережжям – саме тут утворилась одна з найбагатших екосистем світу. Тут живуть касатки, дельфіни, тюлені, альбатроси, пелікани, величезна популяція пінгвінів та єдиний у світі вид морських ігуан.
Ніл – найдовша річка на землі. Він тече з півдня на північ Африки, через гори, ліси, болота, пустелю, тече і пише історію країн, що лежать на його берегах. Геродот називав Єгипет “даром Нілу”. Без Нілу не було б ні Хуфу, ні Тутанхамона, а на місці найдавнішої держави були лише б каміння та пісок. Єгиптяни так ніколи і не дізналися, де початок божественної ріки, тільки у 19ст. европейські дослідники знайшли витоки Нілу. Історії давньоєгипетської цивілізації, географії Нілу та пошуку його витоків присвячено цей міні серіал.
2008 року весь світ дізнався про банкрутство американського інвестиційного банку Lehman Brothers Holdings. Саме ця подія стала поворотним моментом у розвитку фінансової кризи 2000-х років, наслідки якої ми відчуваємо досі. Чи можна було врятувати ситуацію на Уолл-Стріт? Та чи повторяться події 2008 року коли-небудь знову? Дивіться історію кількох днів, які назавжди змінили ставлення людства до грошей.
Цей фільм BBC присвячений одній з найбільших подорожей в історії людства. Це захоплююча розповідь про те, як люди подолали тисячі кілометрів по льоду і снігу в неймовірно важких кліматичних умовах. Його герої не знамениті полярні дослідники, як Скотт і Шеклтон, і не шукачі пригод і підкорювачі нових земель. Це чоловіки, жінки і діти, які відправилися через полярний лід в пошуках кращого життя. Ця подорож через Атлантику з Європи до Америки відбулася за 17 тисяч років до Колумба …. в кам’яному віці …
Художні фільми зображують їх гламурними, жорстокими, небезпечними злочинцями Америки. Їх історія розпочалася в період Великої Депресії. Їх боялися через ірраціональність вчинків. Голлівуд створив легенду. Легенду злочинного світу США. Її ім’я – Бонні та Клайд. Грабіжники, вбивці та закохані. Вони вбивали без будь-якого мотиву. Їм було потрібно лише армійська автоматична гвинтівка BAR, крадений Ford V8 та залишатися разом.
Римський Колізей – це одна з найдивовижніших будівель світу. Цей велетенський овальний стадіон був місцем найжорстокіших та смертельних спортивних видовищ в історії людства – гладіаторських боїв. Римський гладіатор, про якого йтиметься у цьому фільмі – Верус – був одним з двох переможців єдиного гладіаторського бою, описаного у подробицях римським поетом Марком Валерієм Марціалом у 80 році нашої ери. Спираючись на цей матеріал, ми пройдемо шлях Веруса від тієї миті, коли він став рабом і до його перемоги, коли він відвоював свою свободу.
Це розповідь про великого самурая – полководця. Його звершення порівнянні з діяннями Цезаря і Наполеона. Його безжальна філософія панувала аж до сучасної епохи. В ході найважливішою битви в історії самураїв він поставив на карти все, прийнявши одне з незвичайних історій в літописі воєн. Його звали Токугава, і він був Сегуном. Токугава Іеясу (1543 – 1616) – японський феодал, засновник династії сьогунів Токугава. один з найближчих сподвижників і послідовників Оди Набунага і Тойотомі Хідейосі. Він був відмінним дипломатом і воєначальником, саме військово – політичні дії Іеясу привели до створення централізованої феодальної держави в Японії – те, чого Ода Набунага так і не зміг досягти в своєму житті. Історія Токугва Іеясу і англійського моряка Вільяма Адамса взята за основу роману
У цьому міні серіалі Біблія досліджується не як Святе Письмо, а як літературний твір релігійного змісту, розповідається про археологічні знахідки які дозволяють по іншому поглянути на історію. Ким був той, кого вигнали з Раю? Бог один, чи у нього є дружина? Чи існував насправді цар Давид?
В 2012 році британська телекомпанія BBC показала резонансний чотирисерійний документальний фільм “Путін, Росія і Захід”. Як наголошується в анотації до фільму, його мета – дати проміжні підсумки перебування на посту президента і прем’єр-міністра Росії, “який, як видається ймовірним, у березні 2012-го буде знову обраний президентом Росії”, Володимира Путіна.