filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Четвер, 20.09.2018, 19:38 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Радіо онлайн
Профіль
Четвер
20.09.2018
19:38


Логін:
Пароль:
Нові торренти


Переглядів:[2655]
Рейтинг:[4.0]
Завантажень:[247]


Переглядів:[2770]
Рейтинг:[3.0]
Завантажень:[401]


Переглядів:[1953]
Рейтинг:[4.5]
Завантажень:[220]


Переглядів:[1924]
Рейтинг:[0.0]
Завантажень:[214]
Головна » Фільми » Документальне кіно

У категорії матеріалів: 57
Показано матеріалів: 41-50
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Вчені давно прийшли до висновку, що апокаліпсис більш ніж імовірний. Інша справа, що ніхто з них не може точно сказати, коли саме це станеться. Новий фільм-катастрофа на основі гіпотез сучасних експертів за допомогою надреалістичної комп’ютерної графіки пропонує нам стати свідками чотирьох можливих варіантів апокаліпсису. Це і незалежні від нас природні катаклізми, типу неймовірної сили цунамі або гігантського метеорита, і такі, до яких доклала руку сама людина – невдалий науковий експеримент або розробка новітньої хімічної зброї. Чотири трагічних сценарії, передбачені ученими, оформлено у вигляді “документальних репортажів”, що надає картині ще більший драматизм. Перший сюжет розповідає, як величезна хвиля ховає під собою Нью-Йорк. Головним героєм другого сюжету став метеорит, що перетворив Берлін на величезний кратер. У третьому сюжеті невідомий вірус проникає пасажирським рейсом до Великобританії, викликаючи Поголовно мор всього живого. І, нарешті, четвертий сюжет розповідає, що може трапитися, якщо дуже допитливі наукові розуми захочуть відтворити чорну діру в лабораторних умовах. Ну що, шановні телеглядачі? Як ви вважаєте, який саме кінець заслуговує наша цивілізація?
Перед вами документальний серіал, який розповідає про дивовижні здібності нашого тіла. Ми проникнемо вглиб нашого організму і вперше покажемо, як кожна клітина, кожен нерв, кожен орган бореться за те, щоб ми жили. За допомогою нанотехнологій, електронних мікроскопів і сучасної комп’ютерної графіки ви зможете побачити повну картину процесів, які відбуваються в людському організмі. Кожна серія фільму розповідає про певний етап розвитку, про те, яким чином наш організм проходить різні випробування, бореться з тяжкими ранами і хворобами. Адже деколи те, те що відбувається у нас всередині, нагадує справжнє диво.
Його переслідують уряди багатьох країн. Він публікує 10 тисяч сторінок секретної інформації щодня. Джуліан Асанж – людина, яка спричинила найбільший витік засекречених даних, та розповіла людству правду про світ. Його звинувачують у брехні та називають ворогом народу, він оголосив себе борцем за свободу інформації. Ким насправді є засновник сайту WikiLeaks? Дізнайтесь правду у документальному проекті «Секрети WikiLeaks».
Документальний проект BBC. Екстраординарні люди володіють феноменальною пам’яттю, можуть читати думки на відстані і передбачати майбутнє. Як їм вдається уживатися зі своїми незвичайними здібностями?
Вражаюча подорож обдарованого юнака з лав Гарвардського університету на пост засновника та директора найбільшої і найдорожчої соціальної мережі у світі. На його рахунку 7 млрд доларів США, а його проект об’єднує понад 900 млн користувачів! Дивіться, як Марку вдалось стати одним із наймолодших мільярдерів світу, відвідайте екскурсію головним офісом соціальної мережі та дізнайтесь, яке майбутнє чекає на проект, з вуст самого засновника Facebook.
Теперішнє покоління активно використовує соціальні мережі, блоги і інші інтернет ресурси для вираження своїх думок. У цій історії соціальна мережа зіграла дещо іншу роль, арабська молодь активно використовувала facebook і інші інтернет ресурси для того щоб під час революції повалити лідерів країни.
Дивіться, як змінювалась Європа у минулому під впливом природних катаклізмів, з часу появи перших цивілізацій та змінювала свої обриси після революцій і воєн. Жоден інших континент не може похвалитись наявністю такої кількості різноманітних ландшафтів, видів живих тварин та рослин на порівняно невеликій території. Історія Європи невпинно змінюється, і ніхто точно не може передбачити, якою вона буде вже у наступному столітті. «Невідома Європа» розповість про все найцікавіше з минулого, теперішнього та майбутнього життя континенту. Чи чекає на нас ще один Льодовиковий період? І чи зміняться обриси Європи під впливом морів та океанів?
Як “одиниця” допомогла побудувати перші міста і великі імперії? Як надихала найвидатніші уми людства? Яку роль в появі грошей вона зіграла? Як одиниця об’єдналася з нулем, щоб правити сучасним світом? Террі Джонс з тонким англійським гумором, весело і дотепно розповідає про це і багато про що інше з історії розвитку математики і сучасної цивілізації.
Стів Джобс – людина-легенда, яка зробила справжній переворот в історії комп’ютерної індустрії. Про його жорсткий характер, безкомпромісність та безмежний потенціал складають легенди. А послідовники та шанувальники Джобса досі не можуть отямитись від повідомлення про його смерть. Дивіться на «Мега» історію того, хто змінив наше уявлення про світ. Дізнайтесь про те, як Стів Джобс перетворив звичайну мрію на найдорожчий бренд у світі з вуст його найближчих приятелів та колег. Зокрема, одного з батьків першого персонального комп’ютера та співзасновника компанії Apple Стіва Возняка і винахідника Всесвітньої павутини Тіма Бернерса-Лі.
У цьому серіалі професор Стюарт розповідає нам про нові, захоплюючі версії історії формування біогенезу, яку пройшла наша планета. Показуючи нам, наскільки великі зміни, які були викликані, перш за все мешканцями рослинного царства. Його розповідь оповідає про стародавню еволюцію представників флори і фауни Землі.